Solidarni z Ukrainą. Polska scena klubowa startuje ze zbiórką pieniędzy

Fot. Eurosat
News
Ukraina czeka na Waszą pomoc

"We dance together, we fight together!" – taka idea przyświeca organizatorom zbiórki na rzecz wolnej Ukrainy.

Slava Ukraini!

Artyści, producenci i DJ-e, nasi przyjaciele i przyjaciółki, z którymi jeszcze przed chwilą dzieliliśmy parkiety, i do których muzyki tańczyliśmy, znaleźli się w tragicznej sytuacji. Polska scena klubowa nie pozostaje obojętna na wojenne działania Rosji i przyłącza się do niesienia pomocy Ukrainie. Na stronie zrzutka.pl wystartowała zbiórka, z której całość zebranej sumy zostanie przekazana na rzecz wolnej Ukrainy.

Za zebrane pieniądze organizatorzy zbiórki chcą zakupić niezbędny sprzęt – m.in. ubrania wojskowe, buty, apteczki, walkie-talkie, nawigacje. Lista potrzebnego sprzętu (która będzie na bieżąco uzupełniana) znajduje się pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zbiórkę organizujemy wspólnie z Andriy i Denys – promotorami z ukraińskiej sceny muzyki elektronicznej. Mamy już zorganizowany transport, który dostarczy zakupiony sprzęt z Warszawy bezpośrednio do potrzebujących w Iwano-Frankivsk. Z całego zakupionego sprzętu rozliczymy się publicznie: prezentując faktury, rachunki, paragony – czytamy na stronie internetowej, gdzie prowadzona jest akcja.

Fot. Eurosat

Ukraina czeka na Waszą pomoc

Wojna w Ukrainie trwa już 4 dzień. Wojska rosyjskie wkraczające do naszych sąsiadów, ostrzał przedszkoli, szkół i domów w Donbasie, a następnie inwazja na pozostałe części kraju – takie doniesienia powodują konieczność natychmiastowej reakcji. Nie pozostańmy obojętni.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →