Solidarni z Ukrainą. Polska scena klubowa startuje ze zbiórką pieniędzy

Fot. Eurosat
News
Ukraina czeka na Waszą pomoc

"We dance together, we fight together!" – taka idea przyświeca organizatorom zbiórki na rzecz wolnej Ukrainy.

Slava Ukraini!

Artyści, producenci i DJ-e, nasi przyjaciele i przyjaciółki, z którymi jeszcze przed chwilą dzieliliśmy parkiety, i do których muzyki tańczyliśmy, znaleźli się w tragicznej sytuacji. Polska scena klubowa nie pozostaje obojętna na wojenne działania Rosji i przyłącza się do niesienia pomocy Ukrainie. Na stronie zrzutka.pl wystartowała zbiórka, z której całość zebranej sumy zostanie przekazana na rzecz wolnej Ukrainy.

Za zebrane pieniądze organizatorzy zbiórki chcą zakupić niezbędny sprzęt – m.in. ubrania wojskowe, buty, apteczki, walkie-talkie, nawigacje. Lista potrzebnego sprzętu (która będzie na bieżąco uzupełniana) znajduje się pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zbiórkę organizujemy wspólnie z Andriy i Denys – promotorami z ukraińskiej sceny muzyki elektronicznej. Mamy już zorganizowany transport, który dostarczy zakupiony sprzęt z Warszawy bezpośrednio do potrzebujących w Iwano-Frankivsk. Z całego zakupionego sprzętu rozliczymy się publicznie: prezentując faktury, rachunki, paragony – czytamy na stronie internetowej, gdzie prowadzona jest akcja.

Fot. Eurosat

Ukraina czeka na Waszą pomoc

Wojna w Ukrainie trwa już 4 dzień. Wojska rosyjskie wkraczające do naszych sąsiadów, ostrzał przedszkoli, szkół i domów w Donbasie, a następnie inwazja na pozostałe części kraju – takie doniesienia powodują konieczność natychmiastowej reakcji. Nie pozostańmy obojętni.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →