Wytwórnia ШЩЦ z miksem dla Ukrainy

fot. Yevhenii Volodko
News
Wytwórnia ШЩЦ z miksem dla Ukrainy

Ukraińska wytwórnia płytowa ШЩЦ wypuściła godzinny mix promujący zbiórkę pieniędzy dla ukraińskich żołnierzy i cywilów. Wyjątkowy miks zawiera kawałki pochodzące tylko od ukraińskich artystów, reprezentujących różne, często odległe gatunki muzyki elektronicznej. Sprawdźcie szczegóły!

Specjalny miks, w słusznej sprawie

Godzinny mix został opublikowany 27 lutego na platformie Soundcloud przez ukraiński label ШЩЦ (czyt. ssshitssss) i składa się z eklektycznych utworów ukraińskich artystów i producentów, łączących różne elementy muzyki elektronicznej. Znajdziemy tu utwory nowofalowe, lo-fi disco i pop mocno inspirowane ukraińskim folkiem i muzyką lat 90. Celem tego wydawnictwa jest przede wszystkim rozpowszechnienie informacji o wojnie oraz uświadamianie społeczeństwu, jak można pomóc.

Głównym celem tej mieszanki jest rozpowszechnianie prawdziwych informacji o wojnie, którą Rosja sprowadziła na Ukrainę. Rosjanie zabijają ludność cywilną na Ukrainie, bombardują domy i szerzą propagandę. Razem możemy ich powstrzymać. Teraz skontaktowaliśmy się z kilkoma stacjami radiowymi na całym świecie, które będą nadawały ten mix – napisał wydawca w opisie.

Zobacz także: Jesteśmy solidarni z Ukrainą

Wytwórnia ШЩЦ połączyła teraz siły z popularną stacją NTS, Clyde Built Radio z Glasgow, kijowskim 20ft Radio, estońskim IDA Radio i innymi, aby nadawać miks.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To jest wojna między demokratyczną Ukrainą, która podziela wartości praw człowieka i wolności przeciwko autokratycznej, wojskowej Rosji. To wojna między dobrem a złem. I dobra wola zwycięży! Bronimy naszego domu i rodzin – dodali wydawcy.

Label ШЩЦ udostępnił również linki do wsparcia ukraińskich ochotników, wojska oraz kanału informacyjnego, który udostępnia aktualizacje online.

standforukraine.com/

ssshitsss.bandcamp.com/

www.pravda.com.ua/eng/

ШЩЦ – Support Ukraine!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →