Danny L Harle prezentuje bangerowy remiks autorstwa VTSS!

Fot. Marta Michalak
News
VTSS -  jedno z najbardziej rozchwytywanych kobiecych nazwisk światowej sceny

Oryginalna wersja remiksu VTSS pochodzi z wydanej w tym roku płyty brytyjskiego producenta.

Jedno z najbardziej rozchwytywanych kobiecych nazwisk światowej sceny

Producent Danny L Harle opublikował remiks utworu Boing Boat w wykonaniu gwiazdy z okładki ostatniego „Mixmagu” – VTSS. W swojej przeróbce polska artystka jeszcze bardziej podkręca i tak szalony już kawałek Brytyjczyka, w którym króluje wokal rapera o ksywie MC Boing.

VTSS to przyszłość muzyki tanecznej; jest jak doskonała mieszanka artystycznej odwagi i niesamowicie wysmakowanego gustu. Bardzo się cieszę, że stworzyła ten remiks, który brzmi według mnie po prostu obłędnie! Znajdziecie w nim wspaniały cyfrowy hałas, glitche i nawet elementy euro-dance’u – komentuje Danny L Harle.

Danny L Harle & MC Boing – Boing Beat (VTSS Remix) 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remiks pochodzi z albumu Harle’a z 2021 roku noszącego tytuł Harlecore, który sam zainteresowany opisuje jako „internetową przestrzeń cyfrową, która reprezentuje śmiałą wizję rave’owej utopii, trzynastoutworowy list miłosny do muzyki”.

Kolejny krok w karierze VTSS

O VTSS jest ostatnio coraz głośniej. Szerokim echem odbiło się pojawienie Martyny na okładce brytyjskiego „Mixmagu oraz dużego artykułu na jej temat w środku magazynu. Wcześniej producentka i DJ-ka zaprezentowała swój autorski Essential Mix na antenie BBC Radio 1 oraz pojawiła się w line-upie wielu europejskich festiwali i imprez plenerowych. Najnowszy remiks kawałka Danny’ego to kolejna cegiełka do budowania przez Maję swojej wysokiej pozycji w muzycznym świecie.

Mixmag, VTSS

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →