Fala basowego szoku, czyli nowy album „Shockwave” Marshmello

News
Marshmello @ Orange Warsaw Festival

Marshmello udowadnia, że umie tworzyć muzykę basową i zamyka usta wszystkim krytykom najnowszym krążkiem Shockwave. Czy jego czwarty album jest tym najlepszym?

Marshmello – najbardziej przereklamowany DJ

Olbrzymia sława i rozpoznawalność ciągnie za sobą nie tylko pieniądze, pasmo sukcesów i setki nagród. Często wiąże się ona z masą hejtu i branżowej zazdrości, czego najlepszym przykładem jest Marshmello.

Projekt Chrisa Comstocka i jego managera Moe Shalizi’ego, w pięć lat osiągnął wszystko. Trzy single z ponad miliardem wyświetleń na Spotify, występy na głównych scenach wszystkich największych festiwali świata, miejsce w TOP 3 kanałów muzycznych z największą ilością subskrypcji na YouTube (ponad 53 miliony), status pierwszego DJ’a z koncertem w Fortnite i nieskończona ilość podbitych list przebojów, dzięki mainstreamowym współpracom z Bastille, Seleną Gomez, Juice WRLD, Halsey czy Demi Lovato.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

MarshmelloAlone

Marshmello nie umie produkować dubstepu i trapu

Przez przeważającą ilość hitowych singli w stylistyce popowej i rapowej, wiele osób zarzuca Marshmello, że ten nie umie produkować dubstepu, trapu oraz innych bardziej wymyślnych podgatunków basu i nie powinien grać takiej muzyki w swoich setach.

Przeczytaj też: DYSOMIA przedstawiają pierwszą część Remix Collection

Problem w tym, że człowiek stojący za tym projektem, był jednym z ciekawszych nazwisk trapowoo-basowej sceny, gdy ta dopiero raczkowała. Chris zaczął swoją muzyczną karierę od bycia Dotcomem i miał się bardzo dobrze.

Sprawdź Click Dotcoma

Shockwave szokuje. I bardzo dobrze

Kolekcja Joytime, składająca się z trzech albumów, sprawia wrażenie sukcesywnej podróży do coraz to bardziej basowego wydania Marshmello. Krążek zamykający ten rozdział, Joytime III, był bardzo dobrą mieszanką luźnych i radosnych trapów w stylu Mello z basowymi występkami jak Earthquake z TYNAN’em i Falling To Pieces z Crankdatem.

Zmiana nazwy albumu, zmiana stylu Marshmello. Wydany dzisiaj, 11 czerwca 2021, album Shockwave należycie szokuje, zamyka usta krytykom i udowadnia, że status przereklamowanego DJ’a nie powinien należeć do człowieka z hełmem w kształcie pianki.

TOP 10 basowych setów z Tomorrowland – DJ Snake, Jauz, Netsky i inni

Oczywiście można zarzucić Marshmello, że do wszystkich collabów z nowego krążka ten się tylko dopisał, ponieważ stylistycznie brzmią one jak track wyprodukowany przez jego gościa. Ale czy właśnie nie o to tutaj chodzi?

Marshmello to dla mniejszych producentów platforma bardziej niż idealna do zaprezentowania się milionowej publice, dająca możliwość kolosalnego zwiększenia swoich zasięgów na całym globie. Jako DJ odnoszący sukcesy w świecie tylko np. dubstepowym też bym skorzystał z takiej szansy. Uważam, że podobne myślenie towarzyszyło wszystkim gościom Shockwave, którymi są: PEEKABOO (freeform bass), Sippy, Eptic (dubstep), Subtronics (riddim), TroyBoi (beat trap), DJ Sliink (jersey club), Nitti Gritti (festival/bass house) oraz Carnage (rave).

Shockwave to dotychczas najlepszy album w dyskografii Marshmello.

MarshmelloShockwave

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również