DYSOMIA przedstawiają pierwszą część „Remix Collection”

News
DYSOMIA, Ray Ray, Hotel Barong

Od dołączenia do Barong Family, przez zremiksowanie całej The Holy Bassgod EP Yellow Claw, po pierwszą oficjalną EP-kę Remix Collection Vol. 1. Dysomia to przyszłość sceny basowej.

Dysomia w Barong Family

Pochodzący z Mińska duet dołączył do rodziny Barong Family w 2020 roku, gdzie zadebiutował EP-ką Russian Future. Już wtedy było wiadomo, że Nils i Jim, założyciele wytwórni, po raz kolejny odkryli europejską perełkę producencką.

76 dropów w 17 minut? Yellow Claw udowadniają, że się da!

Od czasu swojego pierwszego wydawnictwa u Yellow Claw, Dysomia sukcesywnie wzbogacali materiały innych podopiecznych wytwórni o autorskie remiksy. Takim sposobem dołożyli swojego słowiańskiego kunsztu do tracków Lil Texasa, Out Of Cookies oraz RayRay.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Yellow Claw dla Djakarta Warehouse Project 2020

Największy indonezyjski festiwal EDM, Djakarta Warehouse Project, swoją ostatnią edycję był zmuszony zorganizować w pełni online, posiłkując się specjalnie nagranymi na tę okazję setami największych elektronicznych gwiazd.

Od początku pandemii holenderski duet reprezentował tylko Nils podczas występów dla wirtualnych festiwali Tomorrowland i EDC. Z racji tego, że Yellow Claw to od lat nieodłączny element DWP, obaj jego członkowie się spotkali i nagrali godzinny set w niesamowitej lokalizacji na wyspie Bali.

Występ zaczęli utworem Energy od Rawtek i Stoltenhoffa w remiksie Dysomia, którzy dzięki temu dali poznać się szerszej publiczności.

Obejrzyj cały set Yellow Claw dla DWP

DYSOMIA remiksują całą EP-kę Yellow Claw

Yellow Claw rozpoczęli rok materiałem rzucającym nowe światło na rave’ową odsłonę muzyki basowej. Ich The Holy Bassgod EP to mini-album, który w pełni oddaje to, czego powinno spodziewać się po występach duetu w najbliższych latach.

Z pełnym szacunkiem do oryginalnej EP-ki, którą umieściłem w zestawieniu najlepszych albumów pierwszego kwartału 2021 roku, DYSOMIA wnieśli ją na jeszcze wyższy poziom. I to nie za sprawą jednego remiksu, a nowych wersji wszystkich produkcji!

Yellow ClawThe Holy Bassgod EP (Dysomia Remixes)

DYSOMIARemix Collection Vol. 1

Po miesiącach dostępności tylko na SoundCloudzie i YouTube, wszystkie remiksy DYSOMIA nareszcie doczekały się oficjalnych release’ów i są dostępne na wszystkich platformach streamingowych. Oprócz wymienionych wcześniej nazwisk, pod swoje skrzydła Białorusini wzięli również muzykę od Nonsens i Juyena Sebulby.

Sprawdź całą kolekcję remiksów DysomiiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →