DYSOMIA przedstawiają pierwszą część „Remix Collection”

News
DYSOMIA, Ray Ray, Hotel Barong

Od dołączenia do Barong Family, przez zremiksowanie całej The Holy Bassgod EP Yellow Claw, po pierwszą oficjalną EP-kę Remix Collection Vol. 1. Dysomia to przyszłość sceny basowej.

Dysomia w Barong Family

Pochodzący z Mińska duet dołączył do rodziny Barong Family w 2020 roku, gdzie zadebiutował EP-ką Russian Future. Już wtedy było wiadomo, że Nils i Jim, założyciele wytwórni, po raz kolejny odkryli europejską perełkę producencką.

76 dropów w 17 minut? Yellow Claw udowadniają, że się da!

Od czasu swojego pierwszego wydawnictwa u Yellow Claw, Dysomia sukcesywnie wzbogacali materiały innych podopiecznych wytwórni o autorskie remiksy. Takim sposobem dołożyli swojego słowiańskiego kunsztu do tracków Lil Texasa, Out Of Cookies oraz RayRay.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Yellow Claw dla Djakarta Warehouse Project 2020

Największy indonezyjski festiwal EDM, Djakarta Warehouse Project, swoją ostatnią edycję był zmuszony zorganizować w pełni online, posiłkując się specjalnie nagranymi na tę okazję setami największych elektronicznych gwiazd.

Od początku pandemii holenderski duet reprezentował tylko Nils podczas występów dla wirtualnych festiwali Tomorrowland i EDC. Z racji tego, że Yellow Claw to od lat nieodłączny element DWP, obaj jego członkowie się spotkali i nagrali godzinny set w niesamowitej lokalizacji na wyspie Bali.

Występ zaczęli utworem Energy od Rawtek i Stoltenhoffa w remiksie Dysomia, którzy dzięki temu dali poznać się szerszej publiczności.

Obejrzyj cały set Yellow Claw dla DWP

DYSOMIA remiksują całą EP-kę Yellow Claw

Yellow Claw rozpoczęli rok materiałem rzucającym nowe światło na rave’ową odsłonę muzyki basowej. Ich The Holy Bassgod EP to mini-album, który w pełni oddaje to, czego powinno spodziewać się po występach duetu w najbliższych latach.

Z pełnym szacunkiem do oryginalnej EP-ki, którą umieściłem w zestawieniu najlepszych albumów pierwszego kwartału 2021 roku, DYSOMIA wnieśli ją na jeszcze wyższy poziom. I to nie za sprawą jednego remiksu, a nowych wersji wszystkich produkcji!

Yellow ClawThe Holy Bassgod EP (Dysomia Remixes)

DYSOMIARemix Collection Vol. 1

Po miesiącach dostępności tylko na SoundCloudzie i YouTube, wszystkie remiksy DYSOMIA nareszcie doczekały się oficjalnych release’ów i są dostępne na wszystkich platformach streamingowych. Oprócz wymienionych wcześniej nazwisk, pod swoje skrzydła Białorusini wzięli również muzykę od Nonsens i Juyena Sebulby.

Sprawdź całą kolekcję remiksów Dysomii

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →