Znamy szczegóły 'Fabric 55′ Shackletona

Zapowiedzi

Powteirdziły się nieoficjalne Twitter'owe informacje na temat najnowszej odsłony kompilacji Fabric, za którą stoi Shackleton.

Kiedy pod koniec września na serwisie społecznościowym Twitter zagrzmiało po tym jak pojawiła się nieoficjalna informacja o tym, że autorem kompilacji „Fabric 55” ma zostać Shackleton, wszyscy z niecierpliwością czekali na ogłoszenie tracklisty. Wiadomo przecież, że pochodzący z Niemiec artysta jest jednym z najbardziej utalentowanych producentów na dzisiejszej scenie muzyki elektronicznej, występujący tylko w setach na żywo. Od razu pojawiło się pytanie, czy na kompilacji znajdą się znane już wszystkim produkcje, czy też Shackleton specjalnie na potrzeby setu stworzy coś zupełnie nowego.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

„Nigdy wcześniej nie myślałem o tym, że klub Fabric mógłby być zainteresowany moją muzyką i szczerze mówiąc przeżyłem ogromne zaskoczenie, kiedy zostałem poproszony o zagranie w Room 1 (…) Od tamtego czasu występuję tam regularnie i za każdym razem wydaje się, że jest coraz lepiej. Fabric to jeden z najlepszych klubów, w jakich kiedykolwiek grałem. W nagranym przeze mnie secie starałem się jak najwierniej odzwierciedlić styl muzyczny jaki prezentuje podczas imprez w Fabric, oczywisćie pomijając wszelkie niedociągnięcia. Niektóre z utworów to nowe wersje starych produkcji, reszta to premierowy materiał. Część z tych numerów nigdy nie zostanie wydanych, powstały tylko i wyłącznie na potrzeby mixu (…)  Nie oczekuję, że wszystkim spodoba się ten mix, każdy ma przecież własny gust muzyczny.”opowiada Shackleton

 

Na trwającym 80 minut mixie, znajdziemy premierowe produkcje oraz te wydane już wcześniej m.in. dla Perlon, Skull Disco czy też Hotflush, jednak w nowych aranżacjach. Czekamy z niecierpliwością!

 

Fabric 55 mixed by Shackleton

Data wydania: 06.12.2010

 

 

Tracklista:
01. Come Up
02. Moon Over Joseph’s Burial
03. Hypno Angel
04. Visontele
05. Interlude: Blood Rhythm With Wishy Drones
06. Operatic Waves
07. Closeness to Nature
08. Negative Thoughts
09. Death Is Not Final feat. Vengeance Tenfold
10. International Fires
11. Paper
12. Deadman
13. Interlude: Point One, Sense It
14. Man On A String (Part 1)
15. Man On A String (Part 2)
16. Ice
17. Busted Spirit
18. Bottles
19. New Dawn
20. Something Has Got To Give
21. Massacre
22. Stripped

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →