Eli & Fur ogłaszają album z remiksami swojego debiutu. Wśród zaproszonych m.in. Maya Jane Coles

Fot. Materiały promocyjne
News
Eli & Fur zremiksowane

Na płycie Eli & Fur znalazł się remiks autorstwa Mai Jane Coles.

Eli & Fur zremiksowane

Duet DJ-ski Eli & Fur ogłosił zremiksowaną edycję swojego debiutanckiego albumu Found In The Wild. Pierwotne wydanie płyty składało się z dwóch części: pierwsza, zatytułowana Found, prezentowała zbiór produkcji opartych na piosenkowej strukturze, a druga, In The Wild, oferowała bardziej upbeatowe, klubowe dźwięki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Maya Jane Coles – mroczny twist z industrialnymi syntezatoram

Zremiksowana wersja albumu składa się z dziewięciu kawałków, które mają na celu reinterpretację albumu i sformatowanie go do „szerokiego użytkowania na parkiecie”. Wśród nazwisk, które przygotowały remiksy dla duetu jest Maya Jane Coles. Zremiksowała ona utwór Come Back Around, dodając do niego hipnotyczny, mroczny twist z industrialnymi syntezatorami i modelowanymi wokalami.

Jesteśmy podekscytowane, że zamykamy ten niesamowity rok wydaniem remiksów Found In The Wild. Wszystkie te utwory są dla nas bardzo wyjątkowe i zaprosiłyśmy kilku z naszych ulubionych producentów, aby zaoferowali świeże spojrzenie na nasz album, aby utrzymać nas wszystkich w tanecznej atmosferze w Nowym Roku. Nie możemy się doczekać, aby zagrać te kawałki na naszej następnej trasie koncertowej.
– mówią DJ-ki

Found In The Wild (Remixed) ukaże się 14 grudnia nakładem Anjunadeep. Płytę można zamówić w przedsprzedaży pod tym linkiem.

Eli & Fur – Come Back Around (Maya Jane Coles Remix)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →