Korolova ponownie w Polsce. Ukraińska DJ-ka wkrótce zagra w Warszawie

Eventpromo
Korolova zagra w Bank Club w Warszawie

Ukraińska DJ-ka i producentka Korolova już w najbliższy weekend odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, gdzie będzie można ją usłyszeć.

Korolova to pochodząca z Ukrainy DJ-ka i producentka. Jej utwory są wydawane w najlepszych światowych wytwórniach AFTR:HRS, Get Physical, Zehn i zdobywają najwyższe pozycje na Beatporcie.

Artystka po raz pierwszy zakochała się w muzyce tanecznej podczas oglądania Gabriel & Dresden w 2003 roku. Na początku kariery zajmowała się muzyką EDM jako DJ Da Queen.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jej debiutancki utwór jako Korolova – Time Again z Janem Blomqvistem i remiks Get Down od Tube & Berger trafiły do TOP 20 najlepszych utworów Melodic Techno i zgromadziły setki tysięcy wyświetleń w serwisach streamingowych.

Jan Blomqvist, Alar & Korolova – Time Again

Korolova znalazła się w pierwszej pięćdziesiątce najbardziej popularnych producentów na Beatporcie w Melodic Techno, gdy od jej pierwszego wydania minęły zaledwie trzy miesiące.

Utwory artystki grali i supportowali najlepsi DJ-e świata: Tiesto, Pete Tong, Nora En Pure i wielu innych, a jej mixy na żywo na YouTube gromadzą miliony wyświetleń.

Korolova LIVE @ Beatport Daylight Session by Area Gray / Melodic Techno & Progressive House Mix

Korolova zagra w Bank Club w Warszawie

Już w najbliższą sobotę, 11 grudnia, Korolova ponownie odwiedzi Polskę. DJ-ka zagra w warszawskim Bank Club. Podczas wydarzenia za deckami pojawią się również m.in. CREAM, polski producent i DJ, polska legenda progressive house, a także SHAZZE, brytyjski producent i DJ mieszkający w Polsce, mający za sobą wydania w takich labelach, jak: Beatfreak czy ICONYC.

Line-up:

  • Korolova
  • CREAM
  • NuCasa
  • SHAZZE
  • Paulina Dębowska

Start imprezy: 22:00. Bilety w cenie 40 zł są dostępne w sprzedaży pod tym linkiem.

Korolova zagra w Bank Club w Warszawie



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →