One more time, Avicii. Obejrzyj koncert upamiętniający zmarłego DJ-a

Fot. Materiały promocyjne
News
Avicii - koncert ku pamięci DJ'a

Wydarzenie miało miejsce w miejskiej hali Avicii Arena w Sztokholmie.

Wciąż o tobie pamiętamy

Prezentowany przez Fundację Tima Berglinga, organizację na rzecz zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom założoną przez rodziców Aviciiego po jego śmierci w 2018 roku, koncert The Avicii Arena Together For A Better Day odbył się na początku tego tygodnia.

Wydarzenie miało miejsce w Avicii Arena – obiekcie przemianowanym z Ericsson Globe, aby uhonorować spuściznę szwedzkiej supergwiazdy EDM. Publiczność, która przybyła na miejsce, mogła zobaczyć występy takich postaci, jak: Cherrie, A36, Amason, Håkan Hellström i Royal Philharmonic Orchestr. W programie przewidziany był również specjalny występ Elli Tiritiello, uzdolnionej 14-latki, która wykonała wyjątkową przeróbkę hitu For A Better Day podczas majowej inauguracji Avicii Arena. Zapis całego koncertu możecie obejrzeć na platformie YouTube:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Avicii Arena – Together For A Better Day

3 lata od śmierci muzyka

Kryjący się pod pseudonimem Tim Bergling odebrał sobie życie w 2018 roku. W następstwie jego śmierci powstała Fundacja Tima Berglinga, której celem jest stosowanie środków zapobiegawczych w kwestii samobójstw młodych ludzi i ułatwienie im rozmów na temat dobrostanu psychicznego. W 2020 roku organizacja uruchomiła For A Better Day, kampanię zapraszającą nastolatków do zgłaszania osobistych obaw i pomysłów na poprawę swojej przyszłości. Wszystkie odpowiedzi zostały przekazane następnie premierowi Szwecji, Stefanowi Löfvenowi.

Niedawno ukazała się oficjalna biografia muzyka pt. Tim – The Official Biography of Avicii. Została ona napisana przez szwedzkiego dziennikarza Månsa Mosessona, który otrzymał unikalny dostęp do osobistych notatek Tima, jak również przeprowadził serię wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami zmarłego producenta i DJ-a.

Avicii – Wake Me Up

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →