Kolejna firma zapowiada „organizację” imprez w Metaverse. Jak będzie wyglądać „wirtualny clubbing”?

Fot. Materiały promocyjne
News
Muzyka w świecie Metaverse

Firma VRJAM zajmująca się organizacją wydarzeń w wirtualnej rzeczywistości ogłosiła uruchomienie swojej platform w Metaverse.

Muzyka w świecie Metaverse

Metaverse to swego rodzaju świat 3D, który możemy eksplorować i podziwiać pod postacią awatara. W tym wirtualnym środowisku granice między rzeczywistością a światem cyfrowym właściwie przestają obowiązywać. Niektórzy twierdzą wręcz, że „przedmioty i doświadczenia w Metaverse mogą być warte tyle samo, a może i więcej niż te, które znamy z życia codziennego”.

Do swojego własnego Metaverse zaprosił nas ostatnio założyciel Facebooka Mark Zuckerberg. Na jego wezwanie odpowiada coraz więcej firm, korporacji i agencji z różnych dziedzin gospodarki – również tych związanych z branżą eventowo-muzyczną. I tak w świecie Metaverse pojawi się firma VRJAM, która chce zająć się organizacją koncertów i imprez oraz pragnie stać się platformą do sprzedawania muzyki przez wykonawców i wytwórnie płytowe. W tym celu VRJAM nawiązało współpracę z wiodącym na rynku producentem oprogramowania NFT – Enjin.io.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VJRAM – Metaverse Launch 

Morze możliwości dla przemysłu eventowego

Własność tego wirtualnego świata będzie dzielona przez gildię globalnie uznanych artystów i wytwórni płytowych, które będą współpracować w celu tworzenia wartości i definiowania nowych możliwości dla muzyki w Metaverse.

VRJAM twierdzi, że nowe Metaverse będzie dostępne dla użytkowników 24/h, więc każdego dnia czekać będzie na nas szereg wirtualnych wydarzeń. Udostępniona zostanie również możliwość pobierania prywatnych lekcji tworzenia muzyki i prywatnych koncertów. Kluby, które z powodu pandemii popadły w długi, będą mogły otworzyć swoje odpowiedniki w metawersum i dzięki temu zarabiać poprzez NFT. Jeżeli zaś chodzi o nagrania muzyczne, to VRJAM chce zostać światową platformą do dystrybucji i monetyzacji pojedynczych utworów i całych albumów przez wytwórnie i wydawców. Całość będzie zasilana przez kyptowalutę VJRAM VRJAM Coin.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →