Maya Jane Coles w roli queerowej zabójczyni

Fot. materiały promocyjne
News
Maya Jane Coles jak Tarantino

Wielokrotnie nagradzana producentka i DJ-ka wypuściła do sieci swój najnowszy teledysk do singla Run to You. Obraz inspirowany jest filmami Kill Bill i Killing Eve.

Maya Jane Coles jak Tarantino

Maya Jane Coles przygotowuje się do wydania swojego najnowszego albumu Night Creature, który ukaże się 29 października. Wydawnictwo promuje kawałek Run to You, do którego powstał iście kinowy wideoklip. Jego obsada składa się w całości z postaci LGBTQ+, które wcielają się w postacie kojarzące się jednoznacznie z filmami Tarantino.

Osoby queer, a zwłaszcza kobiety, nie są często przedstawiane na ekranie w sposób interesujący i alternatywny, więc chcieliśmy zrobić coś, co będzie bezkompromisowo kobiece, queerowe, intersekcjonalne, mroczne, nastrojowe i dzikie – możemy przeczytać w informacji prasowej na temat teledysku.

Coles do wyreżyserowania klipu zatrudniła Charliego Lighteninga, zaś do wystąpienia w nim namówiła Skunk Anansie i wielu innych, znanych artystów queer, aktywistów, projektantów oraz performerów sceny londyńskiej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Maya Jane Coles – Run to You 

Maya Jane Coles – nowa płyta już za chwilę

Night Creature został napisany, wyprodukowany, zmiksowany i wykonany przez samą Mayę, a na płycie pojawiają się międzynarodowi goście, tacy jak pochodząca z Australii multiinstrumentalistka Julia Stone, Lie Ning , Karin Park czy Claudia Kane.

Te wszystkie niesamowite wokalistki wyniosły moją muzykę na zupełnie inny poziom. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że już za moment będę mogła podzielić się ze światem swoją najnowszą płytą – komentuje Maya.

Okładka płyty Night Creature 

Maya Jane Coles – jedna z najbardziej rozchwytywanych londyńskich DJ-ek

Maya pozostaje jedną z najbardziej enigmatycznych bohaterek świata muzyki. Jest odpowiedzialna za remiksy takich artystów i zespołów jak Depeche Mode, Ella Fitzgerald, Katy Perry i Nicki Minaj, współpracowała również z Tricky Peaches i Young M.A., a ostatnio była nawet w studiu z samym Stingiem, gdzie pomagała mu szlifować jego najnowszy album, która ma mieć swoją premierę w listopadzie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →