Maya Jane Coles z nową EPką

News

Krążek swoją premierę będzie miał w najbliższy piątek.

Maya Jane Coles powraca 

Wydawnictwo o tytule Would You Kill (4 Me)?  ukaże się 17 lipca w należącej do Mayi Jane Coles wytwórni I/AM/ME.

Jest to pierwszy od 2018 roku nowy materiał artystki, który podpisze ona swoim własnym imieniem i nazwiskiem. Ostatnimi czasy brytyjska producentka występowała głównie pod pseudonimem Nocturnal Sunshine.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na trackliście Would You Kill (4 Me)?, znajdziemy 3 premierowe utwory. W kwietniu Coles wydała także jeden osobny singiel – Run to You.

Maya Jane Coles – Run to You, ft. Claudia

Maya Jane Coles  – na szczycie elektronicznego świata 

Maya Jane Coles – kobieta elektronicznego renesansu i mistrzyni hipnotycznego grania. Rozwój swojej kariery zawdzięcza tylko swoim umiejętnościom i sprawnej obsłudze mediów społecznościowych, dlatego bardzo szybko i bez kompleksów udało się jej wdrapać na szczyt elektronicznego światka.

Od 17. roku życia zbiera winylowe płyty, zaś niespełna 7 lat później na koncie miała nie tylko niezwykle ciepło przyjęte produkcje, EPki czy długogrające albumy, a także niezapomniane występy w tak uznanych miejscach jak Berghain / Panorama Bar, TrouwAmsterdam czy legendarny fabriclondon.

Maya Jane Coles Would You Kill (4 Me)? lista utworów

01. Would You Kill (4 Me)?
02. Sweet Luv
03. Piano Magic

Okładka płyty Would You Kill (4 Me)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →