Skunk Anansie, The Streets i Plan B na Orange Warsaw Festival

News

Orange Warsaw Festival odbędzie się w tym roku w dniach 17-18 czerwca 2011 roku na Stadionie Legii w Warszawie. Pierwszymi potwierdzonymi gwiazdami są: Skunk Anansie, The Streets oraz Plan B.

Orange Warsaw Festival już na stałe wpisał się w kalendarz letnich festiwali w naszym kraju. Na poprzednich edycjach odbywającego się w czerwcu wydarzenia mieliśmy okazję usłyszeć m.in. takie gwiadzdy jak: MGMT, The Crystal Method, Nelly Furtado, Mika, White Lies, Groove Armada, Calvin Harris czy też Apollo 440. Jak zapowiadają organizatorzy tegoroczna, czwarta edycja będzie absolutnie wyjątkowowa.

Orange Warsaw Festival w tym roku przenosi się do nowej lokalizacji. Będzie nią nowy Stadion Legii. Wczoraj ogłoszone zostały nazwiska pierwszych artystów, ktorzy wystąpią w dniach 17 i 18 czerwca w Warszawie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skunk Anansie to zespół, który trzeba zobaczyć na żywo. Wyróżnia ich niesamowita energia na scenie, genialne riffy i Skin – jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek na świecie. Albumy „Paranoid & Sunburnt” oraz „Stoosh” przez lata nie straciły na sile. Sprzedali ponad pięć milionów płyt, a na szczytach list przebojów znalazło się siedem ich singli.

Orange Warsaw Festival 2011 będzie też częścią najnowszej trasy koncertowej The Streets. Nie od dziś wiadomo, że występy Mike Skinnera należą do scenicznych majstersztyków. Jego zabawy z fanami w „Go Low” i „Go Moses” to najbardziej wyczekiwane elementy występu. Legendarny jest profesjonalizm Skinnera i rzadka umiejętność prezentowania na scenie „grime’u”, czyli brytyjskiej odmiany hip-hopu.

Kolejnym zespołem, który potwierdził już swój udział w festiwalu jest Plan B, czyli Ben Drew. W 2010 roku podbił listy przebojów albumem „The Defamation of Strickland Banks”, który jest połączeniem pięknych soulowych melodii z hip-hopem. Początki jego muzycznej kariery to jednak głośny, surowy krzyk złości chłopaka ze wschodniego Londynu. Dla wielu szokujący, dla innych windujący brytyjski hip-hop na zupełnie nowy poziom.

Źródło: materiały organizatora

 
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →