Anjunadeep z nową serią kompilacji

News

Anjunadeep to label doskonale znany polskiej publice, która po prostu uwielbia wolniejsze rejony muzyki elektronicznej. Legendarna wytwórnia ogłosiła właśnie nową serię składanek.

Anjunadeep – label, który pisze historię

Jeśli wskazać kilka wytwórni w świecie muzyki elektronicznej, które  piszą historię muzyki przez duże „h”, to Anjunadeep bez dwóch zdaniem powinno wliczać się w to szanowne grono. Stajnia od lat promuje najwyższej próby artystów tworzących muzykę, którą można określić mianem slow house, downtempo. Po latach śmiało można powiedzieć, że label dorobił się swojego charakterystycznego brzmienia. I nie ma się co dziwić, gdy spojrzy się na nazwiska, które w nim wydają.

Lane 8 – Sunrise Set – Grand Lake, CO

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To właśnie nakładem Anjunadeep ukazują się najnowsze produkcje takich gigantów jak Lane 8, Above & Beyond, Ben Böhmer czy Yotto. Dziś docierają do nas wieści o zupełnie nowym projekcie, który powstaje przy udziale kilku z wyżej wymienionych

Nowy cykl VA – Anjunadeep – Reflections

Aby uczcić 500. release, Anjunadeep ogłosiło zupełnie nową serią składanek, które będą nosić tytuł Reflections. James Grant zapytany o nadchodzące wydawnictwo odpowiedział:

Elektronika i chillout były tym, co najpierw wciągnęło mnie w muzykę elektroniczną, więc jest to bardzo naturalna ewolucja dla Anjunadeep, aby dalej rozwijać się w tym kierunku dzięki tej nowej serii. Pierwszy singiel kompilacji, It’s All Over, pochodzi od urodzonej w Sapporo i mieszkającej w San Francisco producentki Qrion. Okrzyknięta przez Mixmag jako jedna z najlepiej zapowiadających się artystek na świecie, zdobyła wsparcia od takich artystów jak Deadmau5, Tourist i Porter Robinson

Qrion – It’s All Over

Składanka zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów tego typu brzmień. Jej premiera została zapowiedziana na 5 października. Zamówić ją można już dziś pod tym adresem. Poniżej publikujemy tracklistę nadchodzącego VA.

Tracklista:

  1. Nox Vahn – Dream Of Love (Anjunadeep 11 Mix)
  2. Yotto- Maggio
  3. Lane 8 – Apes & Children
  4. boerd & Rondo Mo – Ready
  5. Qrion – It’s All Over
  6. Hiatus – Distancer (vinyl exclusive)
  7. Kitput – Streichholz
  8. Croquet Club – Slow Mo
  9. PBSR – Island’Vár
  10. Sofandi – Move Dust Through The Light

Anjunadeep Reflections

Anjunadeep – Reflections – okładka albumu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →