Ben Böhmer zagrał dla Cercle

News

Social distansing - konieczność w dobie pandemii. Czy ktoś jest w stanie przebić Bena Böhmera w tej materii? Wątpię. Artysta zagrał kilka dni temu najbardziej zdystansowany set jaki słyszeliście i widzieliście.

Ben Böhmer – talent zza zachodniej granicy

Kariera muzyczna Bena Böhmera rozpoczęła się zaledwie 6 lat temu, kiedy to młody i piekielnie uzdolniony kompozytor i producent wypuścił w świat swój pierwszy materiał. EP Black Pattern ukazało się w 2014 roku i z miejsca zapewniło berlińczykowi kolejne wydawnictwa w topowych światowych labelach. Dziś jego najnowsze kawałki możemy zobaczyć opatrzone logiem takich stajni jak Ajunadeep czy Stil Vor Talent.

Jego twórczość to niezwykła fuzja deep i progressive house’u, która czaruje słuchaczy na całym świecie. Berlińczyk w swojej twórczości nie boi się kreowania odważnych dźwięków i eksploracji najgłębszych pokładów gatunku. Za dowód uznania dla jego twórczości niech posłuży fakt, że w swojej, relatywnie krótkiej, karierze tworzył już remixy dla takich osobowości jak  Jan Blomqvist, Monolinka czy Lane 8. W ostatnich dniach doznaliśmy kolejnego wyróżnienia dla jego muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ben Böhmer – Cercle w balonie

W dobie, gdy social distansing wydaje się być jedynym słusznym rozwiązaniem ciężko zarejestrować set, który miałby w sobie coś wyjątkowego. Wiele spośród miksów zarejestrowanych dla Cercle to przede wszystkim atmosfera kreowana przez tańczących ludzi w połączeniu z przepięknymi widokami. Najnowszy występ, którego bohaterem jest Ben Böhmer przybrał jednak kształt jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Artysta bowiem, zagrał w balonie unoszącym się nad skalistą Kapadocją. Zresztą, zobaczcie to sami!

Ben Böhmer live above Cappadocia in Turkey for Cercle

Ben Böhmer w Polsce

Jeśli ten piękny muzyczny obrazek zachęcił Was do zapoznania się z twórczością Bena Böhmera, to mamy dla was doskonałą wiadomość. Artystę już niedługo będzie można usłyszeć w Polsce na kilku występach. Producent wystąpi 11 września w Iskrze Pole Mokotowskie oraz 2 października we wrocławskim Transformatorze. Serdecznie polecam!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →