Ben Böhmer Live we Wrocławiu już w maju 2020

249
Eventpromo
Ben Böhmer Live we Wrocławiu już w maju 2020

Ben Böhmer, niemiecki  DJ i producent deep house’owy zagra w Transformatorze. Występ artysty odbędzie się 8 maja 2020.

Ben Böhmer. Wolniej znaczy lepiej

Ben Böhmer to jedna z tych postaci, która swoją twórczością daje najlepszy odwód na to, że szybciej wcale nie znaczy lepiej. Na co dzień mieszkający w Berlinie muzyk, swoją karierę producencką rozpoczął dopiero w 2015 roku. W dniu dzisiejszym na swoim koncie ma już wydawnictwa w najważniejszych wytwórniach w swoim gatunku. Jego single i EPki ukazywały się w legendarnym Ajunadeep, a ostatnie mixy dla takich artystów jak Jan Blomqvist, Monolinka czy Lane 8 spotkały się z niezwykle ciepłym odbiorem słuchaczy. Jego twórczość prezentuje to, co w deep’owych produkcjach najlepsze. Porywająca taneczna historia opowiadana w tempie 120 bpm.

Ben Böhmer – After Earth

Ben Böhmer we Wrocławiu, 8 maja 2020 – bilety

Podczas majowego występu, Ben Böhmer prezentować będzie materiał z wydanej w listopadzie tego roku płyty Breathing. Na albumie, oprócz bohatera majowego wieczoru, usłyszeć można m. in. Nilsa Hoffmana. Koncert odbędzie się 8 maja 2020 we wrocławskim Transformatorze.

Zapowiada się roztańczony wieczór w pływających deep’owych rytmach. Więcej informacji na temat line-upu wkrótce!

Bilety dostępne już dziś na stronie Biletomat.pl.

BEN BOHMER LIVE - BREATHING TOUR

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.