Ben Böhmer na dwóch występach w Polsce

Eventpromo
BEN Bohmer zagra we Wrocławiu i Warszawie

Ben Böhmer, niemiecki  DJ i producent deep house’owy zagra we wrocławskim Transformatorze i warszawskiej Iskrze Pole Mokotowskie.

Ben Böhmer. Wolniej znaczy lepiej

Ben Böhmer to jedna z tych postaci, która swoją twórczością daje najlepszy odwód na to, że szybciej wcale nie znaczy lepiej. Na co dzień mieszkający w Berlinie muzyk, swoją karierę producencką rozpoczął dopiero w 2015 roku. W dniu dzisiejszym na swoim koncie ma już wydawnictwa w najważniejszych wytwórniach w swoim gatunku. Jego single i EPki ukazywały się w legendarnym Ajunadeep, a ostatnie mixy dla takich artystów jak Jan Blomqvist, Monolinka czy Lane 8 spotkały się z niezwykle ciepłym odbiorem słuchaczy. Jego twórczość prezentuje to, co w deep’owych produkcjach najlepsze. Porywająca taneczna historia opowiadana w tempie 120 bpm.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ben Böhmer – After Earth

Ben Böhmer we Wrocławiu i Warszawie – bilety

Ben Böhmer podczas swoich występów prezentować będzie materiał z wydanej w listopadzie płyty Breathing. Na albumie, oprócz Böhmera, usłyszeć można m. in. Nilsa Hoffmana. Imprezy odbędą się 11 września w warszawskiej Iskrze Pole Mokotowskie oraz 2 października we wrocławskim Transformatorze.

Zapowiadają się roztańczone wieczory w pływających, deep’owych rytmach. Więcej informacji na temat line-upów wkrótce!

Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

BEN BOHMER LIVE - BREATHING TOUR | Wrocław. Warszawa

Biletomat.pl
od 45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →