Druga odsłona Wisłoujścia 2020 przed nami

Eventpromo Festiwale

Po udanym pierwszym weekendzie Wisłoujścia, czas na kolejną odsłonę, która startuje już w najbliższy piątek. Sprawdźcie program.

Wisłoujście to święto muzyki elektronicznej, które odbywa się od 2018 roku na terenie gdańskiej Twierdzy Wisłoujście. Tegoroczna edycja, ze względów bezpieczeństwa, została zorganizowana w zmienionej formie. Po to, by można było zachować wszelkie obowiązujące zasady sanitarne, festiwal odbywa się w dwa weekendy, po 3 dni.

Wisłoujście to przede wszystkim mocny line-up składający się z najlepszych polskich DJ’ów. Uczestnicy mogą się bawić przy jednej z czterech scen: tajemniczym Bastionie, monumentalnej Twierdzy, orientalnej scenie ukrytej w lesie – Raj oraz zlokalizowanym na zewnętrznym kręgu wyspy Szańcu. Festiwal to również magiczna przestrzeń, dekoracje, scenografie oraz zachwycające instalacje artystyczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 – jak było podczas pierwszego weekendu?

Pierwsza odsłona tegorocznego Wisłoujścia odbyła się w ubiegły weekend. Organizacja była nie lada wyzwaniem, ale udało się zorganizować bezpieczny festiwal, gdzie uczestnicy mogli poczuć
festiwalowy klimat, a tym samym zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.

Przed wejściem na teren wydarzenia, każdy z uczestników musiał przejść kontrolę pomiaru temperatury oraz zdezynfekować dłonie. Na terenie całego festiwalu należało również zakrywać usta i nos maseczką ochronną. W specjalnie wydzielonych strefach w każdej chwili i o każdej porze można było dokonać dezynfekcji dłoni jak również zakupić lub otrzymać za darmo dodatkową maseczkę ochronną.

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020, fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 fot. Helena Majewska

Wisłoujście 2020 fot. Helena Majewska

Nas najbardziej zachwycił występ Manoida w niedzielny wieczór. Doskonała selekcja i umiejętności techniczne, ale też niesamowicie pozytywna energia i wyczucie nastroju tłumu w Twierdzy sprawiło, że nie przestaliśmy tańczyć nawet przez sekundę. Ale szczerze mówiąc, na każdej scenie bawiliśmy się fantastycznie i właściwie chyba nie skorzystaliśmy ze świetnie przygotowanych miejsc do odpoczynku. Strefa chillu kusiła hamakami, leżakami oraz przepiękną scenografią.

Musimy też dodać, że bardzo ucieszyła nas ilość płynów antybakteryjnych i liczba uczestników w maseczkach – pamiętajcie #safeFUN, #saveRAVE, #maskON.

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 – Weekend I

Zobaczcie zdjęcia z piewszego weekendu Wisłoujścia 2020

Wisłoujście 2020 – druga odsłona startuje już jutro – sprawdźcie program

Drugi weekend festiwalu rozpocznie się już jutro o godzinie 18:00. Sprawdźcie godzinową rozpiskę występów:

Wisłoujście 2020 timetable

W sprzedaży wciąż są dostępne zarówno karnety na cały festiwal w cenie 299 zł oraz bilety jednodniowe za 125 zł.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →