Diplo pozywa swoją eks za nękanie

Fot. materiały promocyjne
News
Diplo poszedł do sądu

Diplo oskarża byłą dziewczynę o uporczywe nękanie zarówno jego, jak i jego rodziny.

Diplo poszedł do sądu

W dokumentach sądowych uzyskanych niedawno przez portal TMZ można przeczytać, że Thomas Wesley Pentz, znany bardziej jako Diplo, wytoczył sprawę sądową swojej byłej partnerce Shelly Auguste. Oskarża ją o nękanie, wysyłanie seksualnie sugestywnych wiadomości do DJa i jego rodziny oraz o tworzenie fałszywych kont w mediach społecznościowych i bezprawne używanie prywatnych zdjęć i filmów z jego udziałem. Artysta w pewnym momencie był na tyle wystraszony całą sytuacją, że w zeszłym miesiącu sprzedał swój dom i przeprowadził się w nowe miejsce.

Auguste, która umawiała się z Diplo w 2019 roku, powiedziała TMZ, że złożenie pozwu przez muzyka jest dla niego sposobem na zemstę za zakaz zbliżania się, o który starała się w sądzie. Twierdzi również, że posiada wiadomości tekstowe, które przedstawiają Diplo w bardzo niekorzystnym świetle i w końcu „prawda zwycięży”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pentz mówi z kolei, że Auguste wysyłała jego obecnej partnerce rasistowskie SMS-y, nazywając ją w nich „brzydką ciemnoskórą suką” i mówiąc jej, żeby „poszła się zabić”. Była dziewczyna Diplo stanowczo odrzuca te oskarżenia.

Jak jasno wynika z tego pozwu, mój klient i jego rodzina byli nękani, prześladowani i wykorzystywani przez panią Auguste o wiele za długo i nadszedł czas, aby sądy wkroczyły i położyły kres jej przerażającemu i niebezpiecznemu zachowaniu –  powiedział TMZ menedżer Diplo, Bryan Freedman.

Diplo poszedł do sądu

Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Diplo – nietuzinkowa osobowość sceny klubowej

Diplo – Wesley Pentz aka Diplo to prawdziwy człowiek-instytucja. Możecie go kojarzyć jako założyciela filadelfijsko-kalifornijskiej wytwórni Mad Decent, czy jako współtwórcę projektu Major Lazer. Jego debiutancki album z 2004 roku zatytułowany Florida, spotkał się ze świetnym przyjęciem krytyki. Poszło tak dobrze, że jego twórczością zainteresowali się ludzie z wytwórni XL Records i przedstawili samej M.I.A. Później było już tylko lepiej. Amerykanin jest dzisiaj szef wytwórni Mad Decent, ma na swoim koncie kilka znakomicie przyjętych płyt studyjnych oraz jest jednym z najbardziej popularnych DJ-ów na świecie.

Diplo & SIDEPIECE – On My Mind Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →