Diplo i Paul Woolford wypuszczają wspólny singiel

News

Posłuchajcie, jak brzmi utwór Looking For Me, nagrany przed dwie czołowe postacie sceny klubowej.

Diplo i Paul Woolford łączą siły

W kawałku Looking For Me oprócz Diplo i Paula Woolforda pojawia się również wokalistka i producentka Kareen Lomax. Singiel został wydany za pośrednictwem domowej wytwórni Diplo, Higher Ground i można go już posłuchać w sieci.

Wakacyjny, porywający utwór jest pierwszym, w którym Diplo i Paul Woolford zwarli szyki, ale już teraz muzycy zapowiadają, że wkrótce usłyszymy ich kolejne wspólne produkcje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Paul Woolford & Diplo – Looking For Me

Diplo i Paul Woolford – 2 osobowości sceny klubowej

DiploWesley Pentz aka Diplo to prawdziwy człowiek-instytucja. Możecie go kojarzyć jako założyciela filadelfijsko-kalifornijskiej wytwórni Mad Decent czy współtwórcę projektu Major Lazer. Jego debiutancki album z 2004 roku zatytułowany Florida, spotkał się ze świetnym przyjęciem krytyki. Poszło tak dobrze, że jego twórczością zainteresowali się ludzie z wytwórni XL Records i przedstawili samej M.I.A.

Później było już tylko lepiej. Amerykanin jest dzisiaj szef wytwórni Mad Decent, ma na swoim koncie kilka znakomicie przyjętych płyt studyjnych oraz jednym z najbardziej popularnych DJ-ów na świecie.

Diplo & SIDEPIECE – On My Mind

Hit Paula Woolforda z 2006 roku, Erotic Discourse sprzedano w ilości 20 000 egzemplarzy i stał się hymnem znanym na całym świecie. Utwór stał się jednym z kilku prawdziwych, undergroundowych utworów pierwszej dekady XXI wieku. Woolford do dnia dzisiejszego należy do grona najbardziej rozpoznawalnych producentów i DJ-ów.

Paul Woolford – Untitled (Call Out Your Name)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →