Major Lazer podzielił się nowym singlem

224
News
Major Lazer sięga po broń

Utwór QueLoQue zapowiada zbliżający się dużymi krokami najnowszy album popularnego tria.

Reklama

Major Lazer sięga po broń

Czwarty w dyskografii Major Lazer album studyjny Music Is The Weapon ukaże się 23 października. Wydawnictwo promuje wydany właśnie singiel o przewrotnym tytule QueLoQue. W utworze usłyszymy głos amerykańsko-chilijskiej wokalistki Palomy Mami. Numer możecie odsłuchać poniżej.

Major Lazer & Paloma Mami – QueLoQue 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

QUELOQUE LIVE FOR THE FIRST TIME WITH THE QUEEN @PALOMAMAMI FOR #SOSFEST 🇨🇱

Post udostępniony przez MAJOR LAZER (@majorlazer)

Major Lazer potwierdził, że po premierze nowego LP odbędzie trasę koncertowa, która ogarnie zarówno amerykańskie, jak i europejskie miasta.

Major Lazer – od dancehallu do elektroniki

Major Lazer został założony w 2008 roku przez pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych producenta muzycznego Diplo oraz brytyjskiego DJa o ksywie Switch. Trzy lata później Switch zrezygnował ze współpracy, a jego miejsce zajęli znakomici producenci Jillionaire i Walshy Fire. Ich muzyka łączy w sobie reggae i dancehall z gatunkami elektronicznej muzyki tanecznej – moombahton i electro house.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
505-- PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.