Major Lazer ogłasza nowy album

News
Major Lazer sięga po broń

Od momentu wydania ostatniej płyty Major Lazer minęło już pięć lat. Teraz wspólny projekt Diplo, Jillionaire i Walshy Fire powraca z premierowym materiałem.

Major Lazer – od dancehallu do elektroniki

Major Lazer został założony w 2008 roku przez pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych producenta muzycznego Diplo oraz brytyjskiego DJa o ksywie Switch. Trzy lata później Switch zrezygnował ze współpracy, a jego miejsce zajęli znakomici producenci Jillionaire i Walshy Fire. Ich muzyka łączy w sobie reggae i dancehall z gatunkami elektronicznej muzyki tanecznej – moombahton i electro house.

23 października projekt Major Lazer powróci z nowym materiałem. Grupa ogłosiła właśnie premierę czwartego studyjnego albumu o tytule Music Is The Weapon. Projekt dowodzony przez Diplo zapowiedział również amerykańską trasę koncertową, która rozpocząć ma się w dniu premiery płyty w Riverside w Kalifornii, a zakończy w Halloween w Charlotte w Północnej Karolinie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

MUSIC IS THE WEAPON. OCTOBER 23 #ML4

Post udostępniony przez MAJOR LAZER (@majorlazer)

Major Lazer – kiedy nowy singiel?

Do naszych rąk nie trafił jeszcze żaden singiel zapowiadający Music Is The Weapon, ale niedługo z pewnością się to stanie. Ostatnim singlem Major Lazer jest wydany w kwietniu Lay Your Head On Me, który powstał we współpracy z Marcusem Mumfordem. Z utworem możecie zapoznać się poniżej.

Major Lazer feat. Marcus Mumford – Lay Your Head On Me

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →