Party In Place – wirtualny koncert, na którym zagrają Deadmau5, Disclosure, Flume, Odesza, Major Lazer i inni

News
Party In Place

Koncert Party In Place odbędzie się już dzisiaj w Radio.com. Start o godz. 22:00 czasu nowojorskiego.

Party In Place – lineup, jak z najlepszych festiwali 

Skład koncertu online Party In Place robi wrażenie. W line-upie pojawili się tacy wykonawcy, jak: Deadmau5, Disclosure, Flume, Odesza, Major Lazer, Porter Robinson, REZZZ, RÜFÜS DU SOL i Toro Y Moi.

Podczas transmisji, Radio.com będzie zbierać fundusze dla swojego partnera medialnego When We All Vote, organizacji non-profit, która została założona w 2018 roku przez: Michelle Obamę, Toma Hanksa, Lin-Manuela Mirandę, Janelle Monae, Chrisa Paula, Faith Hill i Tima McGraw, a której celem są działania na rzecz zwiększenia frekwencji wyborczej w USA. When We All Vote organizowała już podobne eventy w przeszłości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Party In Place – na żywo, ale z radia

Wirtualny koncert Party In Place odbędzie się w już dzisiaj o godzinie 22:00 czasu nowojorskiego (04:00 w sobotę czasu polskiego). Będzie nadawany  we wszystkich stacjach Radio.com Alternative. Koncert będzie można również obejrzeć w aplikacji Radio.com.

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →