Acid techno w wykonaniu deadmau5 i Kaskade. Słuchamy nowego singla super duetu

fot. edm-lab.com
News
Kaskade i deadmau5 ponownie pokazali klasę

Deadmau5 i Kaskade po raz kolejny spotkali się w ramach swojego projektu Kx5, aby dostarczyć fanom parkietową petardę w postaci kawałka Avalanche.

Kaskade i deadmau5 ponownie pokazali klasę

Kolejny singiel Kx5 trafił właśnie do sieci. Kooperacyjny projekt Kaskade i deadmau5 od czasu swojego debiutu systematycznie dostarcza wysokiej jakości singli. Kawałek Avalanche jest kolejnym z nim. Uzbrojony w kwaśne syntezatory i pulsującą linię basu utwór zdecydowanie bardziej zachęca do tańca na parkiecie, niż do samotnego słuchania w łóżku. Dwaj muzycy nigdy nie pudłują ze swoimi wydawnictwami, a ich najnowszy kawałek to potężna dawka energetycznej elektroniki, w której usłyszymy dodatkowo mistyczny wokal w wykonaniu Jamesa Frencha. Sprawdźcie zresztą sami:

Kx5 – Avalanche (feat. James French)

Występ dla 80-cio tysięcznej publiczności

Kx5 to projekt, który powstawał przez ponad półtorej dekady. Deadmau5 i Kaskade skutecznie zmienili krajobraz muzyki elektronicznej, kiedy połączyli siły na wydanym w 2008 roku I Remember, a wpływ następującego po nim singla Move For Me ugruntował ich pozycje na scenie elektronicznej. Oba utwory w ciągu tygodnia od siebie znalazły się na pierwszym miejscu listy Billboard’s Dance/Mix Show Airplay. Ścieżki nominowanych do nagrody GRAMMY artystów skrzyżowały się następnie ponownie na wydanym w 2016 roku złowieszczym Beneath with Me z udziałem Skylar Grey.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Premiera pełnowymiarowej płyty Kx5 zapowiedziana jest na 2023 rok. Obaj producenci ogłosili także, że 10 grudnia wystąpią wspólnie w Los Angeles Memorial Coliseum dla 80-cio tysięcznej publiczności.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →