Deadmau5 i Steve Duda powracają z projektem BSOD

News
bsod

Minęło już 6 lat odkąd Joel Zimmerman i Steve Duda, tworzący wspólny projekt BSOD, ogłosili, że zamierzają wydać nowy materiał. Od tego czasu praktycznie nic się nie wydarzyło. Kiedy wszyscy zdążyli już zwątpić, czy aby na pewno muzycy nagrają jeszcze coś wspólnie, niespodziewanie do sieci trafił teaser utworu No Way, Get Real.

BSOD powraca po latach

W sieci wylądowały pierwsze zwiastuny nowego numeru BSOD. No Way, Get Real ukaże się zaś w całości 10 kwietnia. Jest to pierwszy utwór Deadmau5 i Steve’a Dudy jako BSOD od 2014 roku i singla Tilt.

Duet do tej pory wydał tylko jeden długogrający album. Nazywał się Pay Here To Click i ujrzał światło dzienne w 2006 roku. BSOD (Better Sounding On Drugs) ma też na swoim koncie kilka EPek i singli. Pomimo stosunkowo niewielkiej dyskografii, projekt pomógł ukształtować krajobraz sceny elektro-house’owej drugiej połowy lat zerowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BSOD, czyli Deadmau5 + Steve Duda

Utwory Deadmau5 od lat szturmują wszystkie top listy oraz playlisty najważniejszych DJów na świecie. Każdy remiks, który wychodzi z jego studia, automatycznie wędruje do najważniejszych case’ów na całym globie. Kanadyjczyk stworzył unikalny styl i opanował serca wielu ludzi. Jego umięjętności docenili już Pete Tong, John Acquaviva, Chris Lake i Sebastien Leger.

Steve Duda oprócz tego, że jest producentem, zajmuje się również programowaniem/inżynierią dźwięku. Pracował dla wielu cenionych artystów, takich jak m.in.: Nine Inch Nail, Rob Zombie, A Perfect Circle i Tommy Lee.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →