REZZ i deadmau5 zaprezentowali wspólny utwór

Fot. Materiały prasowe
News
Rezz i Deadmau5 we wspólnym drapieżnym kawałku

REZZ i deadmau5 we wspólnym numerze. Singiel Hypnocurrency łączy w sobie to, co najlepsze w muzycznych światach zaprzyjaźnionych artystów.

REZZ i deadmau5 we wspólnym drapieżnym kawałku

Hypnocurrency, czyli długo oczekiwana, pierwsza w historii muzyczna współpraca REZZ i deadmau5’a, w końcu ujrzała światło dzienne.

Naładowany groźnie brzmiącymi syntezatorami singiel, wydany przez mau5trap, zapowiadany był, jako jeden z najbardziej znaczących momentów muzyki elektronicznej tego roku. Kawałek zręcznie czerpie z dźwiękowych nisz okupowanych przez artystów, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla fanów obu DJ-ów i producentów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czuję, że kolaboracja z deadmau5 idealnie spełniła wszystkie moje oczekiwania. Postawiłem sobie bardzo wysoko poprzeczkę, zanim wysłałem Joelowi pierwsze dźwięki, które wyprodukowałem – napisała REZZ na Twitterze.

Singiel możecie przesłuchać w całości poniżej.

REZZ & deadmau5 – Hypnocurrency

Rezz i Deadmau5 – będzie więcej wspólnej muzyki?

Biorąc pod uwagę wieloletnią przyjaźń artystów, mamy nadzieję, że utwór Hypnocurrency będzie tylko pierwszym z wielu, które wkrótce trafią do naszych rąk. Być może część z nich pojawi się nawet na nadchodzącym dużymi krokami, nowym albumie REZZ, który został ukończony 12 marca, o czym artystka niedawno poinformował w swoich mediach społecznościowych. Nie znamy jeszcze dokładnej premiery krążka.

Szum wokół współpracy muzyków został również podbity przez wypuszczenie czterech audiowizualnych NFT Hypnocurrency, które weszły na rynek we wtorek, 20 kwietnia. JPY, jedyny pojedynczy egzemplarz kolekcji, został sprzedany za 8,540 dolarów i zawierał animowaną mieszankę ikonicznych logotypów każdego z artystów.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →