Disclosure: nowy singiel i teledysk

News

Disclosure prezentują kolejny singiel zapowiadający album Energy. Posłuchajcie utworu My High z gościnnym udziałem Aminé i slowthaia.

Energia Disclosure

Disclosure prezentują kolejny singiel oraz wideoklip zwiastujący nadchodzącą dużymi krokami najnowszą płytę duetu Energy. Bracia Lawrence zapowiedzieli premierę swojego najnowszego albumu studyjnego na 28 sierpnia. W kawałku My High gościnny udział wzięli Aminé i slowthai.

Zawsze chcieliśmy pracować z raperami, ale żadnych nie znaliśmy, nie mieliśmy też za bardzo sposobu, by do jakiegoś dotrzeć… nie ma ich zbyt wielu w Reigate. Pisanie My High z Aminé było przezabawne, on równie dobrze mógłby robić karierę jako komik. Pisze błyskawicznie, a obserwowanie go przy pracy to czysta przyjemność. Włożył w singiel mnóstwo energii, dlatego gdy wróciliśmy w styczniu do Anglii, był tylko jeden człowiek, który mógł sprostać dorównaniu do tego poziomu… slowthai – napisali bracia w komunikacie prasowym.

Płyta Energy zostanie wydana przez Capitol Records. Nowy album Disclosure jest następcą wydanego 2015 roku krążka Caracal.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disclosure – My High

Disclosure – na scenie już prawie dekadę

Disclosure to duet grający muzykę elektroniczną, który tworzą bracia Guy i Howard Lawrence. W tym roku grupa obchodzi 10. rocznicę wydania debiutanckiego singla Offline Dexterity. Disclosure ma na koncie 4,8 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Muzycy byli nominowani m.in. do nagród Grammy Mercury Music Prize oraz BRIT.
.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →