Koncert Flume w Polsce już za tydzień!

Eventpromo
Flume w Torwarze 28 października

Już w przyszły poniedziałek do naszego kraju zawita australijski DJ i producent Flume. Bilety na koncert w warszawskim Torwarze są wciąż dostępne w sprzedaży.

Ostatni studyjny album od Flume Skin ukazał się w 2016 roku. Mimo tego, australijski producent regularnie wypuszcza nowe kawałki. W ostatnich miesiącach ukazały się takie utwory jak: Let You Know z gościnnym udziałem London Grammar, Levitate i Quits z Reo Cragun oraz najnowszy Rushing Back, w którym zaśpiewała Vera Blue.

Ten ostatni utwór został wykonany przedpremierowo 6 sierpnia podczas koncertu Flume & Friends w Red Rocks Park and Amphitheatre w Stanach Zjednoczonych. Kilka dni temu na YouTube trafiło nagranie z tego wykonania. Zobaczcie:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flume – Rushing Back ft. Vera Blue (Live from Red Rocks)

Flume w Polsce – 28 października, Warszawa, Torwar

To przedsmak tego, co nas czeka podczas koncertu Flume w Warszawskim Torwarze. Australijczyk wystąpi w naszym kraju już w najbliższy poniedziałek, 28 października. Jako support wystąpią: polski producent Bass Astral oraz pochodzący z Wielkiej Brytanii Ross From Friends.

Flume w Polsce

Flume w Polsce – bilety

Jeżeli jeszcze nie macie swojego biletu na poniedziałkowy koncert, jeszcze nic straconego. Wejściówki w cenie 154 PLN są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

Możecie również wziąć udział w konkursie na naszym fanpage’u na Facebooku, w którym do zgarnięcia są 2 pojedyncze bilety. Powodzenia!

Flume - Warszawa, Torwar | 28.10.2019

Biletomat.pl
154 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →