Claptone wraca do Polski! Zagra w Poznaniu i Wrocławiu

Eventpromo
Claptone

Odnoszący triumfy na parkietach całego świata didżej i producent ponownie odwiedzi Polskę. Gdzie tym razem zagra Claptone?

Claptone. Wiele tajemnic, jeszcze więcej sukcesów

W ostatnich latach wszyscy poznali jego pseudonim, ale ponoć nikt nie widział jego (ich?) twarzy. Pochodzący z Berlina Claptone stał się gwarantem doskonałej imprezy w rytm muzyki house. Jego występy mają na celu jedno – wprowadzić publiczność w dobry nastrój i nie dopuścić, by przestała tańczyć. Większość spośród tych, którzy mieli okazję być na jego imprezie, to potwierdzi.

Po świetnie przyjętych ostatnich występach w Polsce, m.in. w poznańskiej Próżności, Claptone ponownie zabookował miejsce w samolocie do naszego kraju. Artysta zagra w dwóch miastach i to w dwóch różnych miesiącach. Będą to:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

15 lutego, Tama, Poznań

13 marca, Pralnia, Wrocław

Sprzedaż biletów ruszy już 13 stycznia.

Claptone w roku 2019. Od Buenos Aires, przez Warszawę, po Abu Dhabi

Ubiegły rok w wykonaniu Claptone’a należał do niesamowicie intensywnych. Na rozkładzie jazdy artysty znalazły się takie imprezy, jak m.in. Beats For Love, Tomorrowland czy warszawskie Undercity. Do tego warto dodać liczne odwiedziny na Ibizie czy serię wydarzeń firmowanych autorskim cyklem Claptone’a, The Masquerade.

Remiksy, podcasty… może kolejny album?

Muzyk nie próżnował też w zakresie produkcji muzyki czy remiksowania utworów innych twórców. Fantast, jego ostatni album, ukazał się w roku 2018. Rok później, Claptone przedstawił m.in. remiksy numerów od takich postaci jak Michael Kiwanuka, Mark Ronson czy Ry X.

Nie zaniedbał także autorskiej serii podcastów. Clapcast, bo tak nazywa się cykl, dobił już do 232 odcinka! Podcastów możecie słuchać na profilu Claptone’a w serwisie Soundcloud.

Claptone w Polsce. Kiedy bilety?

A zatem podsumujmy. Claptone wraca do Polski na dwa występy. Pierwszy z nich odbędzie się 15 lutego w poznańskim klubie Tama. Miejscem drugiej imprezy będzie wrocławska Pralnia, dokąd artysta przybędzie 13 marca. Bilety w sprzedaży już od 13 stycznia na stronie Biletomat.pl.

Claptone w Polsce - 15.02. Poznań, 13.03. Wrocław

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →