Christian Löffler wraca do Polski z nowym albumem

Eventpromo

Lys to naturalny sequel Graala. Christian Löffler zaprezentuje nowy materiał na trzech koncertach w Polsce!

Christian Löffler – nadchodzi sequel Graala

Graal (Prologue), jak wspomina sam artysta w wywiadach, w rozmowie z Muno.pl, powstawał w drodze. Na trasie pomiędzy kolejnymi koncertami, w hotelach czy na lotniskach. Te dźwiękowe zapiski, często rozwijane podczas live setów, zostały poddane na potrzeby płyty skondensowaniu podczas ostatecznej obróbki w studio. Słowo „prolog” nie występuje w tytule przypadkowo – na zimę tego roku Christian Löffler zapowiedział premierę albumu uzupełniającego kolekcję Graala.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ten czas własnie nadchodzi, fani Löfflera mogą wypatrywać już sequela o tytule Lys, który ukaże się już w 2020 roku w Ki Records.

Christian Löffler na trzech koncertach w Polsce

Niemiecki producent oczywiście ruszy w świat z nowym krążkiem. Jego trasa nie ominie także naszego kraju. Już 12 grudnia wystąpi w krakowskim Zet Pe Te oraz nieco później, 28 kwietnia w poznańskiej Tamie i 29 w warszawskim Palladium.

Christian Löffler

Christian Löffler w Polsce – bilety

Sprzedaż biletów na wszystkie trzy polskie występy niemieckiego muzyka już ruszyła. Wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl.

12.12.2019 / Zet Pe Te / Kraków

Christian Löffler kraków
28.04.2020  / Tama / Poznań

Christian Löffler poznań
29.04.2020 /  Palladium / Warszawa

Christian Löffler warszawa

Christian Löffler - Kraków, Poznań, Warszawa

Biletomat.pl
od 49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →