Milky Chance zaprosili Christiana Lofflera do zremiksowania ich utworu. Jak wyszło? 

fot. Festicket
News

Unknown Song – tak nazywa się wspólny kawałek Milky Chance i Christiana Löfflera, który trafił właśnie do sieci.

Christian Löffler z kolejnym fantastycznym singlem

Parający się alt-rockową stylistyką Milky Chance chcieli odświeżyć swój wielki przebój Unknown Song i tchnąć w niego nowe życie. Utwór, który może pochwalić się ponad 25 milionami odtworzeń w sieci, trafił na Spotify i inne serwisy streamingowe w tym roku. Jego wielkim fanem był niemiecki artysta Christian Löffler, który z miejsca zgodził się przygotować remiks kawałka.

Jak będziecie mogli usłyszeć, Christian Löffler nadał kompozycji olśniewającego elektronicznego szlifu, przez co Unknown Song ma szansę dotrzeć do całkiem nowej publiczności. Słodka folkowa melodia oryginału okazała się naprawdę ciekawym polem eksperymentalnym dla Niemca, który obecnie podwaja swoje twórcze zainteresowania jako malarz i producent, czerpiąc inspirację z surowych krajobrazów północno-wschodnich Niemiec i Morza Bałtyckiego, otaczających jego domek na odludziu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Christian Löffler & Milky Chance – Unknown Song Remix

Milky Chance – ideowi rockowcy

Milky Chance, którzy zadebiutowali w 2013 roku singlem Stolen Chance, zakończyli rok 2021 z ponad 1 miliardem odtworzeń, a na początku tego roku wydali Synchronize – pulsujący utwór klubowy, który osiągnął już ponad 20 milionów odtworzeń. Zespół pracował również nad proekologicznymi działaniami poprzez inicjatywę zrównoważonego rozwoju Milky Change, mającą na celu promowanie ekologicznie świadomego podróżowania. Milky Change zasadziło do tej pory ponad 100 000 drzew.

Christian Löffler swoją ostatnią płytę studyjną zatytułowaną Lys nagrał w 2020 roku. W czasie ostatniej trasy koncertowej odwiedził Polskę – zagrał koncerty we Wrocławiu i w Katowicach. Relację z tych koncertów możecie przeczytać pod tym linkiem.

Fot. Festicket

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →