Christian Löffler w warszawskiej Progresji – fotorelacja

fot. Magdalena Halicka
Relacja
Christian Loffler w Warszawie fotorelacja

Piątkowy wieczór Warszawa przetańczyła zasłuchana w materiał dwójki niemieckich artystów - przed gwiazdą wieczoru, Christianem Löfflerem, wystąpił Fejká.

Christian Löffler i Fejká zagrali w warszawie

Zapełniona warszawska Progresja była bardzo przyjemnym widokiem. Tego wieczoru publika nie potrzebowała zaproszenia pod scenę – Fejká bardzo sprawnie przyciągnął większą część obecnych w klubie na swój set i nie pozwolił tłumom stać w miejscu. Trudno zatem dziwić się Löfflerowi, który swego czasu zauważył talent artysty i pomógł ruszyć jego karierze.

Christian Löffler – dwie strony muzycznej monety

Christian Löffler dotrzymuje słowa, mówiąc o łączeniu w muzyce melancholii z euforią, co doskonale było widać po reakcjach uczestników obu piątkowych koncertów – z jednej strony widzimy osoby przepełnione spokojem, poruszające się nieznacznie do rytmu, z drugiej strony faktyczny trans w ruchach tanecznych. Dzięki temu połączeniu sala Progresji została naładowana specyficzną energią, utrzymującą się aż do końca występu. Całości dopełniły światła i wizualizacje, przedstawiające w dużej mierze kadry z natury.

Zobaczcie naszą fotorelację z koncertu Christiana Löfflera w warszawskiej Progresji!

Christian Loffler w Warszawie fotorelacja

fot. Magdalena Halicka

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →