Chris Liebing w Polsce! Legenda techno headlinerem elitarnego cyklu

Eventpromo

18 marca w poznańskiej Tamie wystąpi jedna z najważniejszych postaci współczesnego techno - Chris Liebing. Legenda techno z Frankfurtu wystąpi na imprezie WIR, która ściąga do Poznania ekstraligę światowej muzyki elektronicznej. Na imprezie pojawi się również Deas i Gary Holldman. Lepszego finału sezonu zimowego nie dało się wymyśleć.

Chris Liebing – king is back

Chris Liebing wraca do Polski. Ostatnio widzieliśmy go na polskiej edycji Mayday, w warszawskim klubie Smolna oraz na stadionie we Wrocławiu. Ta ostatnia impreza była przyczynkiem, aby przeprowadzić długą rozmowę z Chrisem, zwieńczoną wywiadem przeprowadzonym przed redaktora Chałupa. Chris Liebing to jeden z najpopularniejszych dj’ów na świecie, który od pierwszych imprez w katowickim Spodku zyskał sobie przychylność również polskich fanów. Bezkompromisowe podejście do muzyki podawane z rozbrajającym uśmiechem – kupił nas tym na lata. Liebing w naszym kraju pojawił się m.in na Mayday, Audioriver, Nature One, Soundtropolis, Global Gathering, Creamfields ,Smolna czy Kanty [*].

Chris Liebing

Występ z polską ekstraklasą

W poznańskiej Tamie Chris pojawi się u boku naszych czołowych producentów wydających muzykę elektroniczną. Akompaniować mu będzie Karol Mozgawa czyli Deas – krakowski dj i producent, który niedawno wydał EP’kę w kultowej oficynie Chrisa CLR. Jak widać między panami jest świetna chemia, ich wspólny występ w Polsce będzie z pewnością fantastyczną wisienką na torcie w kontekście obopólnej współpracy. Wtórować im będzie Gary Holldman (International Day Off), reprezentant poznańskiej sceny, którego muzyję mogliśmy usłyszeć m.in w setach Svena Vatha. Polscy producenci po których muzykę sięgają Vath i Liebing, na wspólnej imprezie z tym drugim. Trzeba coś więcej dodawać?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deas – załogant CLR

Zasilenie reprezentacji CLR swojego czasu równało się z przepustką do dużej kariery. Trafiali tam najlepsi, sound spod szyldu CLR dawał gwarancję mrocznego, ciężkiego, perfekcyjnie brzmiącego techno. Imprezy sygnowane marką CLR pojawiały się natomiast na całym świecie, w najlepszych klubach i festiwalach związanych z jakościową, techniczną muzyką taneczną. Deas to drugi polski akcent, który pojawił się w oficynie Liebinga. Podcast dla CLR nagrał kilka lat temu rezydujący w Niemczech The Czap (Artur Czap), bliski przyjaciel Chrisa. Kilka dni temu swoją muzykę wydał tam Deas, spełniając swoje muzyczne marzenie. Karol gościł w naszym cyklu Munocast – warto posłuchać nie tylko jego muzyki, ale również tego jak wiele ciekawego ma do powiedzenia o scenie, którą sam reprezentuje.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →