Caribou nie przestaje zaskakiwać i wydaje odświeżony album „Suddenly”

News
Caribou

Kanadyjski artysta i producent, Caribou, zapowiedział odświeżoną wersję albumu Suddenly z 2020 roku. 12-ścieżkowe wydanie będzie zawierało wcześniej wydane remiksy autorstwa Four Tet, Floating Points, Morgan Geist, India Jordan i innych, a także nowe, wydane spod ręki Toro y Moi, Jessy Lanza, Prince Nifty i Koreless.

Myślisz Caribou, mówisz remiks

Suddenly to piąty album Daniela Snaitha wydany spod aliasu Caribou i pierwszy od 2014 roku, kiedy to ukazał się krążek Our Love. Poświęcony tematyce metamorfozy relacji z rodziną i przyjaciółmi longplay, to jak dotąd, jego najbardziej zróżnicowana muzycznie płyta.

Caribou wydaje LP „Suddenly”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 „Suddenly” – okładka albumu

Na początku 2020 roku artysta udostępnił kilka remiksów innych piosenek z albumu Suddenly, w tym te autorstwa Four Tet i Floating Points do utworu Never Come Back oraz remiks Sister Floating Points. Nieco późnej, Caribou wypuścił epkę Suddenly Remixes złożoną z czterech utworów wyprodukowanych przez Shanti Celeste, Kareem Ali i Logic100. Bogatą kolekcję remiksów uzupełniły wówczas utwory Ravi, Like I Loved You, oraz dwa remiksy Sunny’s Time.

Caribou. Niespodziewany powrót w wielkim stylu

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Pomimo trwającej już cztery lata pracy nad Suddenly, w trakcie której wygenerował setki pomysłów (niektóre źródła podają nawet 900), Daniel Snaith zaskoczył po raz kolejny. Jak sam twierdzi, inaczej nie potrafi.

Czasami remiksy są zlecane jako narzędzia marketingowe aby muzyka mogła być lepiej odbierana w klubie. Jednak dla mnie jest tylko jeden powód, aby robić remiksy: ponieważ jestem ich fanem. Spoglądając na listę utworów z tego albumu, na remiksy, czuję ogromne podekscytowanie. Obecność producentów, których muzykę uwielbiam, którą uważam za tak inspirującą, jest dla mnie bardzo ważne. Niektórzy autorzy to uznani artyści, inni dopiero zaczynają. Do niektórych napisałem, wręcz błagając o remiks, zaraz po pierwszym spotkaniu z ich muzyką. To moi przyjaciele, których muzykę kocham. Czuję się bardzo szczęśliwy, słysząc ich brzmienia w połączeniu z moimi, które wiążą się całym albumem i innymi remiksami

– wyjaśnił Caribou

Caribou – Suddenly Remixes

Dopiero kilka miesięcy przed ukończeniem płyty, po metodzie prób i błędów, artysta skomponował całość, która ukazała się jako Suddenly. Krążek z czasem zebrał wiele pochlebnych opinii. Teraz przyszła jednak pora na coś większego, aczkolwiek zachowującego utarty wcześniej szlak przetarty w trakcie komponowania albumu. Oto Suddenly Remixes.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →