Ostatnie dni na zgłoszenie się do BURN Residency 2017

News

Nagraj mix, który może stać się Twoją przepustką na Ibizę i furtką do międzynarodowej kariery! Masz jeszcze kilka dni na zgłoszenie się do BURN Residency 2017.

Jeśli marzysz o wyjeździe na Ibizę i graniu w najsłynniejszych tamtejszych klubach pod okiem takich gwiazd, jak Carl Cox, Pete Tong, John Digweed, Maceo Plex, Steve Lawler, Luciano i Jamie Jones, a nie zgłosiłeś się jeszcze do BURN Residency 2017, to masz ostatnią szansę! Organizatorzy czekają na Twój mix tylko do 1 kwietnia!

Jak zgłosić się do konkursu BURN Residency 2017?

Najpierw nagraj mix i wrzuć go na Mixcloud według wytycznych organizatora, które znajdziesz tutaj. W kolejnym etapie promuj go w Internecie, by ten zdobył jak najwięcej polubień. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów, zostaną zaproszeni na imprezę Mix Off, gdzie będą rywalizować z innymi uczestnikami z danego kraju. Polski Mix Off odbędzie się 28 kwietnia w Warszawie. Tam zwycięzcę wybierze jury.
Zwycięzca z Polski zostanie zaproszony na Ibizę, gdzie zawalczy z uczestnikami z innych krajów o kilkutygodniową rezydenturę na Białej Wyspie oraz kontrakt o wartości 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę.
O konkursie BURN Residency rozmawialiśmy z jego zwycięzcami:
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →