Znamy finalistów BURN Residency 2018

News

Program BURN Residency obchodzi ósmy rok działalności z Luciano, Nastią i Loco Dice w gronie ambasadorów, którzy zapewnią dziesiątce finalistów mentorskie wsparcie i wezmą udział w poszukiwaniach wschodzącego talentu.

Znamy już 10 uczestników BURN Residency 2018! Po zamknięciu aplikacji 20 marca, polski DJ, Phil Jensky dołączył do reprezentantów z 10 krajów: Włoch, Brazylii, Rosji, Turcji, Polski, Norwegii, Hiszpanii, Węgier, Szwecji i Rumunii.
W tym roku Phil Jenksy dołączy do BURN Energy jako ambasador i weźmie udział w programie reprezentując Polskę. Phil urodził się ze znacznym ubytkiem słuchu, przez co jest zmuszony do noszenia aparatów słuchowych, jednocześnie stało się to dla niego inspiracją do stworzenia nowego projektu pod pseudonimem Deaf Can Dance, promującego muzykę downtempo i oscylującego wokół orientalnych brzmień.
Jako ambasador marki BURN Residency wystąpi na Audioriver Festival i w najbardziej renomowanych klubach w Polsce. Będzie też współpracował z BURN Energy w projektach mających na celu promocję muzyki elektronicznej i kultury klubowej.
Już w maju cała dziesiątka finalistów zagra i weźmie udział w panelach w ramach konferencji International Music Summit na Ibizie, a jeden z didżejów będzie miał również okazję, by zagrać w kultowej Dalt Villa, otwierając sezon imprezowy na Ibizie. Następnie wszyscy DJ-e wystąpią na renomowanych imprezach i festiwalach w całej Europie, a także będą uczestniczyć w warsztatach produkcyjnych prowadzonych przez Luciano. Program zamknie letni, taneczny rejs po Morzu Śródziemnym – The Ark, gdzie zostanie wyłoniony zwycięzca nagrodzony kontraktem o wartości 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę.
Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →