Dołącz do BURN Residency 2018, to już ostatni dzwonek

News

Tylko do jutra można aplikować do programu BURN Residency 2018, w którym główną nagrodą jest kontrakt o wartości 100 000 euro!

Tegoroczna edycja jest już ósmą odsłoną programu BURN Residency, w którym BURN poszukuje nieoszlifowanych talentów z całego świata. To życiowa szansa dla tych, którzy chcą zrobić karierę stojąc za konsolą oraz poznać mekkę muzyki elektronicznej – Ibizę.

Szczęśliwcy staną przed szansą uczestnictwa w intensywnym programie szkoleniowym oraz wystąpienia w najbardziej kultowych klubach na Ibizie. Zwycięzca programu otrzyma dodatkowo kontrakt na 100 000 euro, który będzie inwestycją w jego międzynarodową karierę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Seb Skalski: BURN Residency to bardzo duża dawka inspiracji i energii, którą trzeba wykorzystać w najlepszy sposób

Aplikować można do 20 marca. Do tego czasu DJ-e z Rosji, Turcji, Włoch, Norwegii, Polski, Rumunii, Hiszpanii, Węgier, Brazylii i Szwecji będą mieli szansę, by wziąć udział w programie i spróbować zdobyć zwycięski tytuł. Wszystko pod okiem zasłużonych na muzycznej scenie autorytetów, wśród których znaleźli się w przeszłości Pete Tong, Luciano, Seth Troxler czy Loco Dice.

Jeśli chcesz aplikować do BURN Residency, dowiedz się więcej na stronie: www.BURN.comPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →