Nastia mentorką programu BURN Residency

News

Bogata wiedza na temat branży czyni z Nastii idealną osobę, by inspirować nowe generacje DJ-ek oraz stać się mentorką dla przyszłych finalistów i finalistek BURN Residency w 2018 roku

DJ-ka i producentka Nastia w Międzynarodowy Dzień Kobiet została ogłoszona pierwszą kobietą-mentorką programu BURN Residency. Bogata wiedza na temat branży zdobywana z wielu różnych perspektyw czyni z niej idealną osobę, by inspirować nowe generacje DJ-ek oraz stać się mentorką dla przyszłych finalistów i finalistek BURN Residency w 2018 roku. Nastia dołącza do grona uznanych muzycznych ambasadorów takich, jak Luciano czy Loco Dice, którzy będą prowadzić i dzielić się wiedzą z tegorocznymi zawodnikami.
Oprócz tournee po świecie i grania w miejscach, o których marzy każdy DJ – między innymi fabric w Londynie, Cocoon Ibiza, czy rezydencja w Privilege, ta uzdolniona producentka z Europy Wschodniej jest dzisiaj na wiele innych sposobów związana z branżą. Po założeniu w 2010 roku własnego wydawnictwa Propaganda, teraz organizuje imprezy w całej Europie, co dodatkowo umacnia jej reputację jako promotora, a także DJ-a, producenta i szefa wytwórni.
Jej własny Strichka Festival miał swoją czwartą odsłonę w zeszłym roku, a zagrali na nim między innymi Jus-Ed, Helena Hauff i Pearson Sound.

Dołącz do BURN Residency 2018

Trwa kolejna edycja kultowego programu BURN Residency, w którym czekamy na obiecujących młodych artystów, którzy mają nadzieję, by pójść w ślady zeszłorocznego zwycięzcy, Furkana Kurta.
Wybranych 10 uczestników zostanie postawionych przed szansą, by w czasie International Music na Ibizie zagrać sety przed liderami z branży i uczestniczyć w panelach podczas konferencji. Zwycięzca tego wyzwania będzie miał też okazję zagrać w IMS Dalt Villa 2018, otwierając sezon imprezowy na Ibizie. Następnie, dziesięciu finalistów wystąpi na renomowanych imprezach i festiwalach w całej Europie i będzie miało możliwość wzięcia udziału w zadaniu produkcyjnym. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 €, które będą inwestycją w jego karierę.
Poprzedni zwycięzca programu – Lollino – został zakontraktowany przez Ask My Management, wydał swój mix w Bedrock, wytwórni Johna Digweeda oraz stał się regularnym artystą na imprezach HYTE, a Amnesia Ibiza dodała go do programu noworocznej imprezy NYE Festival obok takich gwiazd, jak Loco Dice, Chris Liebing, Carl Cox, Richie Hawtin, Dubfire i wielu, wielu innych. Wystąpił także na Wet Open Air Festival u boku Dubfire’a, Ellen Allien, Fritz’a Kalkbrenner’a i Moniki Kruse oraz rozpoczął cotygodniowy program na antenie Ibiza Sonica we współpracy z jedną z najlepszych kulturowych i rozrywkowych marek w muzyce klubowej „People Like Us”. Rozpoczął też nową rezydencję we Włoszech wraz z Movement Turin @ Big Club (pod nazwą TrustMe) .
Jeśli chcesz aplikować do BURN Residency, dowiedz się więcej na stronie: www.BURN.com


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →