Poznaj Anabel Sigel, zwyciężczynię Burn Residency 2018

News

Nagroda? Hiszpańska djka podpiszę kontrakt z agencją Elrow.

BURN Energy z radością ogłasza, że ósmy zwycięzca programu Residency podpisze kontrakt z międzynarodową marką klubową elrow na światową trasę oraz wydawnictwo w ich wytwórni. Wiadomość o wygranej hiszpańskiej artystki, Anabel Sigel, ogłoszono na festiwalu The Ark w pierwszym tygodniu września, podczas setu ambasadora BURN – Loco Dice’a.

Tak Anabel mówi o swoim sukcesie: „Niezmiernie cieszę się, że zostałam wybrana spośród tysięcy uczestników i będę miała szansę pracować z legendami, które od lat są dla mnie inspiracją. Jestem za to wdzięczna BURNOWI i wiem, że mam przed sobą niesamowitą karierę.”
Zanim zwyciężyła, Anabel została wyłoniona jako jedna z DJów z całego świata, by wziąć udział w BURN Residency. Program poprowadził ją na IMS na Ibizie, do Szwajcarii na produkcyjny warsztat z ambasadorem BURN, Luciano, oraz do Włoch na set na Kappa Futur Festival.
Anabel zagra teraz w uwielbianych na całym świecie klubach. Utwór Anabel wydany będzie przez wytwórnię elrow Music i zostanie umieszczony na ich składance Miami Music Week 2019.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →