Boxia z nową EPką

1998 – tak nazywa się najnowsza minipłyta brytyjskiego producenta i DJa, ukrywającego się pod pseudonimem Boxia.

Boxia – wprost z undegroundowych klubów

Pochodzący z UK Boxia to DJ i producent, któremu lata spędzone na parkietach klubów w Wielkiej Brytanii i za granicą pozwoliły wypracować wieloaspektowe podejście do muzyki. Na falę popularności wyniosły go wydania dla Drumcode i występy we wpływowych klubach i festiwalach na całym świecie, czyniąc go jedną z najgorętszych postaci undergroundowego techno.

Boxia – eklektycznie i po prostu znakomicie

Przy okazji wypuszczenia swojej najnowszej EPki, zatytułowanej 1998, Boxia udowadnia po raz kolejny, jak wszechstronnym i zdolnym jest muzykiem. Na minialbum trafiły cztery utwory łączące w sobie elementy acid, techno, rave’u i ambientu. Album – wydany przez Balkan Recordings i wyprodukowany w całości przez Boxię – można w całości wysłuchać na platformie Bandcamp.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Ostatni długogrający album Boxia wydał w 2019. Nosi on tytuł a Night In The Life Of  i zdobył uznanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

Boxia – Point of No Return

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również