Bonobo zaprezentował nowy singiel

News

Bonobo podzielił się nowym singlem - Heartbreak. Utwór powstał we współpracy z Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Bonobo – odkrywca dźwięków i talentów

Simon Green to angielski producent, kompozytor, muzyk i DJ. W wieku 18 lat przeniósł się do Brighton, gdzie wydał swój debiutancki album Animal Magic w wytwórni Tru Thoughts w 2000 roku. Dzięki temu albumowi (który sam wyprodukował), został uznany przez prasę za jednego z “nowych pionierów downtempo”. W 2001 roku Bonobo zdecydował się przejść do Ninja Tune.

W 2003 roku, po jednym albumie remiksów wydanym jeszcze przez Tru Thoughts, wydał ‘M’ For Monkey. 2 października 2006 roku wydany został album Days to Come. Pierwszy singel z tego albumu, Nightlite, (feat. Bajka), został wprowadzony na rynek 14 sierpnia tego samego roku. Album The North Borders, promowany dostępnym za darmo singlem Cirrus, ukazał się na początku kwietnia 2013 roku. Ostatnia płyta Bonobo to Migration z 2017 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bonobo i złamane serce

Najnowszy singiel Simona Greena nosi tytuł Heartbreak. Jest to pierwszy utwór wydany w barwach nowej,  należącej do Bonobo wytwórni OUTLIER. Singiel już jest dostępny w sieci, natomiast 13 listopada pojawi się również na 12-calowym winylu. 30 października do sieci trafi pochodzący ze strony B singiel 6000 Ft.

Jak zaznacza sam Bonobo, Heartbreak jest hołdem dla nowojorskiej sceny tanecznej lat 70. i 80. W utworze wykorzystano sample piosenki Weekend Class Action. Artystę wsparł w utworze brytyjski producent Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Bonobo & Totally Enormous Extinct Dinosaurs – HeartbreakPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →