Bonobo zaprezentował nowy singiel

News

Bonobo podzielił się nowym singlem - Heartbreak. Utwór powstał we współpracy z Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Reklama

Bonobo – odkrywca dźwięków i talentów

Simon Green to angielski producent, kompozytor, muzyk i DJ. W wieku 18 lat przeniósł się do Brighton, gdzie wydał swój debiutancki album Animal Magic w wytwórni Tru Thoughts w 2000 roku. Dzięki temu albumowi (który sam wyprodukował), został uznany przez prasę za jednego z “nowych pionierów downtempo”. W 2001 roku Bonobo zdecydował się przejść do Ninja Tune.

W 2003 roku, po jednym albumie remiksów wydanym jeszcze przez Tru Thoughts, wydał ‘M’ For Monkey. 2 października 2006 roku wydany został album Days to Come. Pierwszy singel z tego albumu, Nightlite, (feat. Bajka), został wprowadzony na rynek 14 sierpnia tego samego roku. Album The North Borders, promowany dostępnym za darmo singlem Cirrus, ukazał się na początku kwietnia 2013 roku. Ostatnia płyta Bonobo to Migration z 2017 roku.

Bonobo i złamane serce

Najnowszy singiel Simona Greena nosi tytuł Heartbreak. Jest to pierwszy utwór wydany w barwach nowej,  należącej do Bonobo wytwórni OUTLIER. Singiel już jest dostępny w sieci, natomiast 13 listopada pojawi się również na 12-calowym winylu. 30 października do sieci trafi pochodzący ze strony B singiel 6000 Ft.

Jak zaznacza sam Bonobo, Heartbreak jest hołdem dla nowojorskiej sceny tanecznej lat 70. i 80. W utworze wykorzystano sample piosenki Weekend Class Action. Artystę wsparł w utworze brytyjski producent Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Bonobo & Totally Enormous Extinct Dinosaurs – Heartbreak

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Bonobo z albumem w wersji live

11 lipca 2014
Bonobo zaprezentował nowy singiel

Bonobo na czterech koncertach w Polsce – ZAMÓW BILETY

5 grudnia 2013
Bonobo zaprezentował nowy singiel

Bonobo – The North Borders

3 czerwca 2013
Bonobo zaprezentował nowy singiel

Bonobo wydaje nowy album i… powraca do Polski!

25 stycznia 2013
Bonobo zaprezentował nowy singiel

Bonobo dwa razy w Polsce – BILETY!

3 stycznia 2012
Bonobo zaprezentował nowy singiel

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.