Bonobo wydaje nowy album i… powraca do Polski!

Zapowiedzi

Pierwszy ujawniony utwór z zapowiadanego albumu "The North Borders" możecie pobrać za darmo! Bonobo nadal jest w świetnej formie, o czym będziecie mogli przekonać się na własne uszy podczas jego koncertów w Polsce!

Simon Green aka Bonobo swe pierwsze muzyczne kroki stawiał w Brighton. Był rok 1999, kiedy to zadebiutował swoim utworem na kompilacji wytwórni Tru Thoughts Recordings, zatytułowanej „When Shapes Join Together Compilation”. To właśnie dzięki właścicielowi małej, lecz prestiżowej wytwórni Tru Thoughts, wieści o nowym, zdolnym producencie, rozeszły się błyskawicznie. Bonobo wzbudził spore zainteresowanie swoimi niespotykanymi wcześniej delikatnymi, kołysankowymi wręcz melodiami z pogranicza trip-hopu, nu-jazzu i chilloutu.
Kolejny album Bonobo, zatytułowany „The North Borders„, to kolejny krok w kierunku wyznaczonym przez wydany trzy lata temu „Black Sands”. Już pierwszy opublikowany utwór z nowego krążka powala! „Cirrus” może być Wam już znany, gdyż artysta sięgał po niego przy okazji swoich niedawnych występów. Rozpoczynał nim też swój set w Boiler Room.
Numer „Cirrus” możecie pobrać za darmo z oficjalnej strony artysty. Zachęcamy również do obejrzenia videoklipu.
Tournee promujące „The North Borders” nie ominie Polski! Artysta wystąpi w naszym kraju trzykrotnie:
Bonobo – The North Borders [Ninja Tune]
Data wydania: 1.04.2013

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →