Trzy koncerty Bonobo w Polsce – BILETY!

5 708
Wydarzenie
Trzy koncerty Bonobo w Polsce – BILETY!

Brytyjski artysta odwiedzi Polskę wraz z 6-osobowym zespołem w ramach światowego tournee promującego najnowszy album "The North Borders". Simon Green i jego grupa zagrają na żywo 14 czerwca w warszawskim Palladium, dzień później w krakowskim Studio, 16 czerwca w poznańskim Eskulapie.

W trzy lata po ostatnim tournee i premierze bestsellerowego krążka „Black Sands”, Bonobo rezentuje najnowszy krążek „The North Borders”. Wedle słów Simona Greena nowy album to naturalna ewolucja i kontynuacja muzycznej palety „Black Sands”, a jednocześnie świeży powiew w formule wysmakowanej piosenki inspirowanej brzmieniami downtempo oraz tradycją jazzu i szlachetnego soulu.
W wersji koncertowej nowy materiał nabiera dodatkowych barw i smaczków w aranżacjach na kobiecy wokal oraz kilkuosobowy zespół  towarzyszących Greenowi na scenie wybitnych instrumentalistów.
Album „The North Borders” ukaże się już w kwietniu nakładem wytwórni Ninja Tune. Polska publiczność, która entuzjastycznie przyjęła koncerty Bonobo na trasie „Black Sands” będzie miała okazję na ponowne spotkanie ze znakomitym artystą w czerwcu w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Bilety na tournee artysty po Polsce dostępne są za pośrednictwem Muno.pl!