Imprezowy weekend z Bonobo – BILETY!

3 887
Wydarzenie
Imprezowy weekend z Bonobo – BILETY!

W najbliższy weekend w Warszawie i Poznaniu w klubowym wydaniu wystąpi gwiazda wytwórni Ninja Tune - Bonobo.

Simon Green, znany lepiej jako jako Bonobo, cieszy się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności, a to zasługa zarówno rewelacyjnych koncertów z całym zespołem, jak i mistrzowskich DJ-skich setów, którymi potwierdza olbrzymi talent stojący za jego wszystkimi nagraniami.

Za adapterami Bonobo każdorazowo udowadnia, że potrafi zaczarować na dwie godziny całą publiczność, oferując jej chill-out najwyższej próby, przeplatany remixami największych przebojów ze swoich własnych płyt.

Artysta wystąpi w najbliższy piątek w warszawskiej Fabryce Trzciny, zaś dzień później w poznańskim Eskulapie. Obydwie imprezy odbędą się w ramach Before Tauron Nowa Muzyka 2012. W Warszawie oprócz gwiazdy wieczoru usłyszymy również Man Without Country oraz Wojtek Mazolewski Quintet, a w stolicy Wielkopolski – Personaldier, Lip, Top Cut.

Już dziś set Bonobo będziemy mogli podziwiać podczas show Ninja Tune Takeover transmitowanym na żywo w Boiler Room. Oprócz Greena usłyszymy również Dels, Lapalux & Blue Daisy. Start dziś o 20:00!

Źródło: materiały promo