Before Tauron Nowa Muzyka pres. Bonobo

Clubbing

Sobota, 11 lutego 2012
godz: 20:00

Eskulap ACK

ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Simon Green aka Bonobo ponownie zawita do Polski. Tym razem zaprezentuje djskie sety /live and dj/ i swoje bardziej elektroniczne i bitowe preferencje. Pojawi się on w Poznaniu i w Warszawie, w ramach rozgrzewki przed kolejną edycją Tauron Festiwalu. Od strony medialno-programowej bedzie to przypominać pamiętną wizytę Swayzak w Spot, gdzie pojawiła się także Akademia Red Bulla.

Wizyta w Polsce rozpocznie sie  się w piatek 10 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny, gdzie od 20:00 będziecie mogli bawić także się przy dźwiękach tworzonych przez jeden z najciekawszych polskich zespołów jazzowych – Wojciech Mazolewski Quintet.

Już dzień później – w sobotę 11 lutego – odbędzie się kolejna odsłona Before Tauron Nowa Muzyka, tym razem w poznańskim klubie Eskulap, gdzie Simon Green pojawi się w otoczeniu  debiutujacych z występem live Personaldier oraz Lipem i Top Cutem.

Towarzyszyć temu bedzie rozbudowana sfera chill and electronic cinema. Szczegóły wkrótce. Bilety na poznańską imprezę w przedsprzedaży w cenie 35 pln /do 15 stycznia 2012/  na Muno.pl. W dniu imprezy bilety w cenie 45 pln.

Zapraszamy:  We are the club ….Eskulap. Więcej on nowej twarzy klubu i także imprezowych planach  wkrótce.

Więcej informacji znajdziecie na www.festiwalnowamuzyka.plSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Before Tauron Nowa Muzyka pres. Bonobo Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00