Cykl Błażeja Malinowskiego zagości w USA

Wydarzenie

Audiowizualny projekt Why So Silent? zagości w Denver i będzie zwieńczeniem trasy Błażeja Malinowskiego po Stanach Zjednoczonych.

Why So Silent? to projekt pod kuratelą Błażeja Malinowskiego, który od kilku lat dostarcza nam wrażeń audiowizualnych. Wydarzenia łączą stare, nieme kino i muzykę elektroniczną graną na żywo, w nieco eksperymentalnej konwencji. Do tej pory razem z cyklem Błażejowi udało się powędrować do wielu cenionych miejsc w Polsce i na świecie.
Tym razem Why So Silent? zagości w Denver (USA) i będzie zwieńczeniem trasy Błażeja po Stanach Zjednoczonych, gdzie miał przyjemność wystąpić w Waszyngtonie, Nowym Jorku czy Salt Lake City.
Wydarzenie odbędzie się już 21 maja i będzie #36 spotkaniem cyklu a obok Błażeja wystąpi przedstawiciel experimedia – Offthesky i Noctural – Alex Whittier.
Miesiąc później będziemy mieli okazję uczestniczyć w #37 spotkaniu, tym razem w klubie Szpitalna 1 w Krakowie, podczas którego live acty zagrają: Błażej Malinowski i enigmatyczna postać rodzimej sceny, znana m.in. z wydań na Hypnus czy Geophone Records – Eastern Renaissance.
Zdjęcia: Wyjdź z Kadru
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →