Blawan i Pariah wracają jako Karenn. Już pierwszy nowy kawałek to obłęd

fot. via karenn.bandcamp.com

Karenn to jeden z najbardziej pożądanych duetów techno ostatnich lat. Nie ukrywamy, tęskniliśmy za ich brzmieniem. Dzisiaj Blawan i Pariah zapowiadają pierwsze wydawnictwo od dłuższego czasu. Słuchamy!

Karenn. Modularny duet doskonały

Karenn to zdecydowanie jeden z najgłośniejszych techno projektów ostatnich lat. Blawan i Pariah postawili na bezkompromisowe i ciężkie brzmienie, które eksplorowali w improwizowanych live actach czy na kilku wydanych EP podbijając serca fanów tego gatunku. Już 23 czerwca duet powróci do klubowej formy dzięki najnowszym, czterem utworom wypełnionych eksperymentalnym techno najwyższych lotów.

fot. via facebook.com/BlawanUK

Main head całego projektu – Blawan – nie próżnuje w studio, regularnie dostarczając świeżego materiału. A ten – jak zwykle – plasuje się w samej ekstralidze szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Jakiś czas temu cieszyliśmy się wydawnictwem nagranym wspólnie z Pariahem jako Persher. Kilka tygodni temu brytyjski maestro powrócił z solowym temat po blisko dwuletniej przerwie. Dzisiaj słuchamy zapowiedzi najnowszej EP-ki Karenn Feeling Horizontal dla wytwórni Voan.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Blawan i Pariah założyli nowy projekt. Czym Persher różni się od Karenn?

Jest to pierwsze wydawnictwo duetu od czasu ich metalowego mini-albumu Man With The Magic Soap. Krążek został wydany pod pseudonimem Persher w październiku ubiegłego roku za pośrednictwem amerykańskiej wytówrni indie Thrill Jockey. Usłyszeliśmy tam Blawana na wokalu i Pariaha grającego na gitarze i basie – kolabo to zostało opisane przez samych zainteresowanych jako „prawdziwa praca miłości”.

Karenn – Everything Is Curly 

Nadchodzącą EP-kę Karenn otrzymamy za pośrednictwem ich własnej, założonej w 2019 roku wytwórni Voam. Label jest również domem dla najnowszego wydawnictwa walijsko-greckiego DJ-a i producenta Rhyw Honey Badger. Katalog zawiera również pozycje szwedzkiego producenta SSTROM oraz włoskiej DJ-ki i kompozytorki Reginy Leather.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →