Berlin Atonal zapowiada Metabolic Rift – serię instalacji i koncertów

Fot. visitberlin.de
News
Berlin nie poddaje się

Wydarzenia w ramach Metabolic Rift, na styku muzyki i sztuki odbędą się w stolicy Niemiec od końca września do października.

Berliński Atonal w nowej odsłonie

Coroczny berliński festiwal sztuki dźwiękowej Atonal ogłosił swój najnowszy projekt, zastępujący tegoroczną edycję imprezy, która nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa. Metabolic Rift – bo tak nazywa się nowe wydarzenie – to wystawa i wycieczka po rozległym kompleksie dawnej elektrowni w Berlinie Kraftwerk. Wystawę będzie można zwiedzać od 25 września do 30 października, po wcześniejszej rezerwacji.

Na wystawę złożą się prace site-specific artystów dźwiękowych i wizualnych, takich jak: Pan Daijing, Lyra Pramuk, Jamal Moss (Hieroglyphic Being) z Cyprienem Gaillardem, Ville Haimala z Amnesia Scanner wraz z Sung Tieu oraz Rigobert Nimi. W małych grupach zwiedzający wystawę będą mogli doświadczyć instalacji, podczas eksploracji wcześniej nieużywanych części budynku Kraftwerk.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Inverted Audio

Metablic Reft to również koncerty

W ramach wystawy, Metabolic Rift zaprezentuje również serię koncertów siedzących, podczas których wystąpią artyści wpisujący się w program Berlin Atonal. Skład nie został jeszcze ogłoszony, ale sześć koncertów odbędzie się 26 i 30 września, a także 7, 14, 21 i 30 października.

Pełne doświadczenie Metabolic Rift będzie trwało około dwóch godzin. Odwiedzający wystawę mogą zarezerwować preferowane daty i przedziały czasowe tutaj .

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →