Amnesia Scanner zapowiada płytę, słuchamy nowego utworu

News

Na płycie gościnnie wystąpią m.in. Lalita, Code Orange i LYZZA. Zapowiadający krążek singiel AS Going jest już dostępny w sieci.

Amnesia Scanner – demony i anioły

Fiński duet elektroniczny, Amnesia Scanner,  który na co dzień rezyduje w Berlinie, wyda nowy album. Tearless trafi na rynek 5 czerwca. Pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo nosi tytuł AS Going, a nakręcony do niego klip możecie zobaczyć poniżej. Muzycznie i emocjonalnie czeka na nas oczywiście krwista dawka absurdu wymieszana z głębokim niepokojem.

Amnesia Scanner – AS Going

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Komunikat prasowy opisuje Tearless jako „dźwiękowe odzwierciedlenie tego, jak to jest doświadczyć naszej planety, Ziemi, w czasie, gdy dominującą narracją wyłaniającą się z wszechobecnego chaosu, jest zapaść i rozkład”. Amnesia Scanner do wspólnej pracy w studiu zaprosili kilku gości. Na trackliście znajdziemy takich twórców, jak: Lalita, Code Orange, interludium czy LYZZA.

Amnesia Scanner – brutalna elegancja

Amnesia Scanner to projekt, który powstał z algorytmu. Od 2014 roku kontekstualizuje więź rzeczywistego i cyfrowego świata, wykorzystując dźwięk, tekst i obraz. Tworzy sieci oprogramowania, które nadają dźwiękom odpowiednią neurotyczno-euforyczną estetykę. W pracy nad debiutanckim albumem Another Live do zespołu dołączył Oracle, pozbawiony ciała głos, który w muzyce klubowej zyskał już odrębny byt. Another Live został uznany najlepszym albumem 2018 roku przez Crack Magazine, Fact Mag, Rolling Stone, Pitchfork oraz Dazed & Confused. Grupa wystąpiła w zeszłym roku na festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Amnesia Scanner Tearless, lista utworów:

1. AS Enter
2. AS Tearless (feat. Lalita)
3. AS Flat (feat. Code Orange)
4. AS Trouble
5. AS Acá (feat. Lalita)
6. Call Of The Center (interlude)
7. AS Too Late
8. AS Going (feat. LYZZA)
9. AS Labyrinth
10. AS U Will Be Fine

Amnesiua Scanner

Okładka płyty Tearless

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również