Ben Klock i jego słynny Photon zawitają do Warszawy

News

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów techno.

Ben Klock i Photon

W marcu 2021, legenda światowej sceny techno – Ben Klock, przywiezie do Warszawy swój słynny Photon, czyli multisensoryczny showcase, który jest kombinacją dźwięku, światła i architektury. Wydarzenie zapowiadane jest na 19 marca.

Photon odbywał się już wielokrotnie między innymi w Berghain / Panorama Bar, Printworks London, czy fabriclondon, odmieniając na tę noc wnętrza słynnych klubów. Do udziału w projekcie Ben Klock zapraszał artystów takich jak: KiNK, RØDHÅD, MARCEL DETTMANN, czy FJAAK.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Warszawie u boku artysty również wystąpią goście, a showcase obędzie się w specjalnie zaaranżowanej na tę okazję Hali Expo XXI. Więcej informacji poznamy wkrótce.

Ben Klock – Photon Live

Ben Klock – berlińska gwiazda

Ben Klock to człowiek-instytucja. Jest symbolem Berghain i Ostgut Ton oraz ambasadorem Berlina i jego sceny elektronicznej. Swoje produkcje, które oscylują wokół dźwięków minimal i techno prezentuje na labelach Bpitch Control, Memo, Ostgut Ton (label klubu Berghain) czy własnej Klockworks. Warto wspomnieć o współpracy Klocka z Kerri Chandlerem, dla którego stworzył remix utworu Pong. Jego numery znalazły się na tegorocznych kompilacjach Steve’a Buga (Bugnology 3), Deetrona (mix Fuse Presents Deetron) oraz na Elektro Berlin Vol: 2 – Feel The Vibe Of The Night na More Music.

Ben Klock – Boiler Room Berlin DJ Set

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →