Ben Klock i DVS1 zagrają w 1500m2 – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Dwie ikony współcznesnego techno wystąpią 3. pażdzernika na imprezie z serii KLOCKWORKS Showcase, która obejmuje jedynie Berlin, Londyn, Lyon, Barcelonę, Amsterdam i Warszawę.

Klockworks to jedna z najciekawszych wytwórni techno ostatnich lat. Warszawski klub 1500m2 odwiedzi sam jej dowódca – Ben Klock (na zdjęciu głównym) wraz ze swoim oficynowym kompanem DVS1. Na scenie wspomoże ich Bshosa, a dzięki wideo-instalacji przygotowanej przez holenderską artystkę Heleen Blanken, 1500 rozbłyśnie pulsującym światłem w rytm najbardziej wysublimowanych, technicznych brzmień.

DVS1
Ben Klock, rezydent berlińskiego Berghain, a zarazem jedna z największych sław wytwórni Ostgut Ton, to mistrz wielogodzinnych setów, w których jak nikt inny potrafi zbudować napięcie. DVS1 to czołowy przedstawiciel współczesnego techno z USA. Muzyką zajmuję się od lat dziewięćdziesiątych i jest uznanym kolekcjonerem płyt winylowych – jego kolekcja liczy ponad 10 tysięcy pozycji. W 1500m2 na pewno nie raz zaskoczy perełkami z pokaźnych zbiorów.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →